hummel, 2023 LifeStyle Koleksiyonunu Aybüke Pusat’la Tanıttı

hummel, 2023 LifeStyle Koleksiyonunu Aybüke Pusat’la Tanıttı hummel, 2023 LifeStyle Koleksiyonunu Aybüke Pusat’la Tanıttı

Tam 100 yıldır spor giyim dünyasının öncü markalarından olan hummel, Aybüke Pusat ile birlikte hazırladığı 2023 LifeStyle koleksiyonunu 13 Mart tarihinde yayınladığı reklam filmiyle tanıttı.  


hummel x Aybüke Pusat koleksiyonlarına bir yenisi daha eklendi. Farklı silüetlerin yeni yorumlarıyla bir araya getirilen LifeStyle koleksiyonu; kendi olmak, olduğu gibi hissetmek, hissettiği gibi görünmek isteyenler için tasarlandı. 13 Mart’ta yayınlanan reklam filmiyle lansmanı yapılan koleksiyon, her karaktere uygun retro bir tarz yaratıyor.

Orijinal renkler arasında uyumu sağlayarak ve farklı renk tonlarını en iyi şekilde kombinleyerek daha sportif, canlı görünüm kazandıran LifeStyle koleksiyonu, sezonun trendine uygun tasarlanarak; jogger stiller, nakış logolar, oversize modeller ve ürünlerin çift taraflı kullanımı ile tam anlamıyla fark yaratıyor.

Maskülen izlerin çizgilerini de taşıyan bu koleksiyon, sokağın ruhunu tarzla bütünleyerek sıra dışı bir deneyim sunuyor.

hummel Türkiye’nin faaliyet gösterdiği alanlarda her daim öncü olmayı ve yenilikleri kimliğine yansıtmayı başaran bir marka olduğunu dile getiren hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier: “Hem Türkiye'nin hem markamızın 100. yılını kutladığımız 2023’ün ilk çeyreğinde, Aybüke Pusat iş birliği ile hazırladığımız LifeStyle koleksiyonumuzu duyurmaktan ve Türkiye’ye hizmet etmekten çok mutluyuz. Sporu, her zaman olumlu etki yaratmamıza yardımcı olan evrensel bir itici güç olarak kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hedefimiz dünyayı sporla değiştirmek olacak" dedi.

hummel’ın marka elçisi Aybüke Pusat ise iş birliği ile ilgili olarak; “hummel ile geçtiğimiz yıl, kendi varlığımızı ve kararlarımızı kutlayacağımız bir yolculuğa çıktık. #SenKararVer mottosuyla çıktığımız bu yolculuktaki amacımız; kalıplardan sıyrılarak, olurun da olmazın da biz olduğu, kendimiz olmanın verdiği mutluluk ve heyecan ile hep birlikte ilerlemek” ifadelerini kullandı.

hummel Performans ve LifeStyle Ayakkabıları ile Yaşama Ayak Uydur
Koleksiyonda yer alan ayakkabılar; hayatta durmayı sevmeyen, sürekli devam eden ve akış içerisinde ahenkle ilerlemenin doğru ve konforlu yolu tercihiyle tüketiciyle buluşuyor.
 
hummel, 2023 LifeStyle Koleksiyonunu Aybüke Pusat’la Tanıttı Aybüke Pusat
hummel, 2023 LifeStyle Koleksiyonunu Aybüke Pusat’la Tanıttı Aybüke Pusat
hummel, 2023 LifeStyle Koleksiyonunu Aybüke Pusat’la Tanıttı Aybüke Pusat