Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi

Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi

Kanal D,nin sevilen programı 'Şarkılar Bizi Söyler'in klarnet virtiyözü Hüsnü Şenlendirici önceki akşam Bodrum Varyete de sahne aldı.   

'Çok yattık, çok dinlendik. İnsanlarla karşılıklı çalmayı söylemeyi özledik'

Ünlü sanatçı  sahne öncesi basın mensuplarıyla kısa bir söyleşi yaptı, Şenlendirici; “Programa sezon arası verdik. Tam böyle yorulduğumuz zamanlara denk geliyor. Dün gece de 53. programımızı kazasız belasız bitirdik. Gerçi yazın programımız oldukça  yoğun olacak. Malum Tv programı yaptığınız zaman, yazın işler de yoğunlaşıyor. Elimizden geldiğince hepsini alnımızın akıyla yapmaya çalışacağız” dedi.
 
TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINI DOLAŞACAĞIM
 
Bu sene ilk defa Bodrum’a geldiğini belirten Şenlendirici; “Geçen iki yıl malum pandemiden dolayı Bodruma  gelemedik. Biraz yorucu olacak ama şikayet etmek istemiyorum. Çok yattık, çok dinlendik. İnsanlarla karşılıklı çalmayı söylemeyi özledik. Yaz festivallerine konuk olacağım, yurtdışı var. Yine kendi ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanını dolaşacağız” dedi.
 
Yaz  sezonunun ilk konserini Bodrumdaki  Varyete'de veren Şenlendiriciye dinleyicisisi büyük ilgi gösterdi. Hüsnü Şenlendirici mekanı dolduran hayranlarına  klarnetinin yanı sıra söylediği şarkılarıyla da  unutulmaz bir gece yaşattı.
 
HÜSNÜ ÇALDI KORAY SÖYLEDİ
 
Klarnetiyle eşsiz eserlere ses veren Şenlendirici programının ikinci yarısında arkadaşlarıyla kendisini dinlemeye gelen genç şarkıcı Koray Avcı'yı sahnesine davet etti. İki şarkıda klarnetiyle Koray Avcıya eşlik eden Hüsnü Şenlendirici; Kardeşim beni kırmadı sahnemize onur verdi derken Avcı ise  tüm alkışlar manevi abime gelsin diyerek sahneyi  Hüsnü Şenlendirici'ye bıraktı.


 
Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi Hüsnü Şenlendirici
Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi Hüsnü Şenlendirici
Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi Koray Avcı
Hüsnü Şenlendirici’nin Bodrum’da İlk Sahnesi Hüsnü Şenlendirici-Koray Avcı