Kas-Der, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yılında İstiklal Yolu Programı Düzenledi

Kas-Der, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yılında İstiklal Yolu Programı Düzenledi Kas-Der, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yılında İstiklal Yolu Programı Düzenledi

Kas-Der ile Sarıyer Belediyesi birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yılında İstiklal Yolu programı düzenledi. Panel öncesi Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen’in ev sahipliğinde, tüm panel katılımcıları ve Kas-Der üyeleri sabah kahvaltısında bir araya geldi. Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen kahvaltı etkinliğinin ardından Sarıyer Belediye Hizmet Binası ve Boğaziçi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen panele geçildi.  

Kastamonulular Dayanışma Derneği Kas-Der ile Sarıyer Belediyesi’nin birlikte düzenledikleri 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yılında İstiklal Yolu programı öncesinde tüm panel katılımcıları ve Kas-Der üyeleri Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen’in ev sahipliğinde bir araya geldi. Program öncesi Kas-Der’in genel merkezinde gerçekleşen etkinlikte misafirler ve üyeler kahvaltı eşliğinde bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 35 yıllık köklü geçmişiyle, İstanbul’da büyük bir nüfusa sahip olan Kastamonulular arasında güçlü bir dayanışma sağlayan Kastamonulular Dayanışma Derneği Kas-Der’in Genel Başkanı Remzi Şen etkinlikte bir konuşma gerçekleştirerek “Kastamonulular olarak İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle şehrin tanıtımına, tarihi ve kültürel değerlerinin yaşatılmasına önemli katkılarda bulunuyoruz. Amacımız Kas-Der’i kurumsal bir dernek haline getirerek çağdaş bir çizgide ilerlemek. İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz sosyal ve kültürel projelerle Kastamonu’nun sahip olduğu değerlerin tüm Türkiye’de bilinmesini sağlayan Kas-Der’in İstanbul’da yürüttükleri faaliyetler bizim için çok büyük önem taşırken, yeni projelerimizle ödül törenimizle daima hizmet etmeyi hedefliyoruz.” dedi. Kahvaltı etkinliğinin ardından Sarıyer Belediye Hizmet Binası ve Boğaziçi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen panele geçildi.