Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte ‘İlk Görüşte Aşk’ Dedirtti

Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte ‘İlk Görüşte Aşk’ Dedirtti Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte ‘İlk Görüşte Aşk’ Dedirtti

Kelebek Mobilya’nın yeni sezon reklam filminin ön gösterimi, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri, basın mensupları ve marka temsilcilerinin katılımıyla Feriye’de gerçekleşti. Kelebek Mobilya için ikinci kez kamera karşısına geçen Almeda-Tolgahan Sayışman çiftinin de hazır bulunduğu gecede, ünlü çiftin reklam filmindeki eğlenceli aşk diyalogları davetlilere keyifli anlar yaşattı.   

Birbirinden şık ve ulaşılabilir modern tasarım anlayışını yıllardır evlere taşıyan Kelebek Mobilya için Almeda-Tolgahan Sayışman çifti ikinci kez kameralar karşısına geçti. Çift, yeni reklam filminin ön gösterimi için iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri ve markanın üst düzey temsilcileriyle Feriye’de bir araya geldi. Gecenin ev sahipliğini yapan Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan ve Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya’nın açılış konuşmalarının ardından yeni reklam filmi ekranlara verildi. Reklamda Almeda’nın telefon konuşmasında Kelebek Mobilya’ya olan övgülerini Tolgahan’ın üzerine alınması ve ünlü çiftin arasında geçen ‘ilk görüşte aşk’ hikayesi davetlilere keyifli anlar yaşattı. Yeni sezon reklam filminde genç ve dinamik ekibiyle kendilerini yeni çağa hazırladıklarını ifade eden Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya, “Bu yıl Sevgililer Günü kampanyası için birlikte yola çıktığımız Almeda ve Tolgahan Sayışman çifti ile başarılı bir çalışmaya imza attık. Özellikle genç çiftlerin, yeni evlenenlerin ve ilk defa ev kuranların ilgisini çektik. Doğru yolda olduğumuzu hep beraber gördük.” açıklamasında bulundu.

 
Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte ‘İlk Görüşte Aşk’ Dedirtti Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman
Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte ‘İlk Görüşte Aşk’ Dedirtti İsmail-Yasemin Doğan, Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman
Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte ‘İlk Görüşte Aşk’ Dedirtti Mukaddes Kaya Güney-Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman-Muammer Kapucuoğlu