Mavi ve Serenay Sarıkaya Kadınlara Sesleniyor: “Birlikte Çok Güzel Oluyoruz”

Mavi ve Serenay Sarıkaya Kadınlara Sesleniyor:  “Birlikte Çok Güzel Oluyoruz” Mavi ve Serenay Sarıkaya Kadınlara Sesleniyor: “Birlikte Çok Güzel Oluyoruz”

90’lardan bugüne jean’leriyle milyonlarca farklı kadına dokunan Mavi, Serenay’lı yeni reklam kampanyasıyla “Birlikte Çok Güzel Oluyoruz” diyor ve kadınlarla yıllar içerisinde kurduğu özel bağı kutluyor. Her kadının yaş, vücut, giyim ve hayat tarzı olarak kendine has, kendine özgü olduğu gerçeğiyle jean’lerini tasarlayan Mavi, bu tutkusunu Kalben’in yazıp bestelediği “Birlikte çok güzeliz, sadece sevgimize benzeriz” şarkısıyla reklam filmine taşıyor.  

Filmde Mavi’nin marka yüzü Serenay Sarıkaya, kendine has tarzıyla dikkat çeken değerli sanatçı İpek Bilgin ve bambaşka dünyalara sahip birbirinden özel kadınlar bir araya gelerek bu güzel ruhu tüm enerjileriyle yaşatıyorlar.

Kalben’den kampanyaya özel yazılmış yepyeni bir şarkı

Filmin kalplere dokunan müziğinin söz ve bestesi ise Kalben’e ait. Vokalde Serenay ve aynı zamanda müziğin aranjmanını yapan Bade Karakoç yer aldı. Ayrıca filmin çekim ekibinde, yönetmenden, yapımcıya, görüntü yönetmeninden sanat yönetmenine kadar birbirinden yetenekli kadınlar görev aldı.

‘’Birlikte Çok Güzel Oluyoruz’’ ile bir iyilik hareketi başlıyor

Mavi, birlikte güzel olma yaklaşımını, aynı zamanda her kadının başka bir kadına dokunabileceği, mutlu edebileceği bir iyilik hareketine de dönüştürdü. İhtiyaç Haritası iş birliğiyle Türkiye’nin dört bir yanından üniversiteli genç kadınları jean’leriyle buluşturdu.

‘’Birlikte Çok Güzeliz, Sadece Sevimize Benzeriz’ Şarkı Sözleri:

Sevebiliyorum kalbim var
Görebiliyorum ruhum var
Belli ki bize kalıplar dar

Göğe bi bak Mavi Mavi

Birlikte çok güzeliz.
Her yaşta gençleşiriz.
Bizi fark etmemen imkansız
Sadece sevgimize benzeriz

Hadi gel dans edelim

Birlikte Çok Güzeliz
Sadece Sevgimize Benzeriz