Medicare Mühlheim: “Yılın Uluslararası Estetik, Sağlık ve Güzellik Merkezi” Ödülüne Layık Görüldü

Medicare Mühlheim: “Yılın Uluslararası Estetik, Sağlık ve Güzellik Merkezi” Ödülüne Layık Görüldü Medicare Mühlheim: “Yılın Uluslararası Estetik, Sağlık ve Güzellik Merkezi” Ödülüne Layık Görüldü

Almanya’da kurduğu Medicare ile sağlık ve güzellik alanında bir dünya markası haline gelen, doğal tıp uzmanlığı konusunda sayısız eğitim alarak insanlara bu konuda kaliteli bir hizmet sunan Emine Çam, ‘Yılın Uluslararası Estetik, Sağlık ve Güzellik Merkezi Ödülü’nü Medicare Mühlheim ile kucakladı.  

Almanya’da güzellik uzmanı olarak 100’den fazla eğitim alan, girişimcilik konusunda büyük bir başarı örneği sergileyerek başarılı çalışmalara imza atan Emine Çam, Almanya’da kurduğu Medicare ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Almanya Mühlheim ve İzmir Folkart Towers’da olmak üzere iki şubesi bulunan Medicare Kurucusu Güzellik Uzmanı Emine Çam, Klass Ödül töreninde verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı ‘Yılın Uluslararası Estetik, Sağlık ve Güzellik Merkezi’ ödülüne layık görüldü. Her zaman danışan memnuniyetine önem veren ve Medicare bünyesinde birçok profesyonelle danışanlarına çok yönlü bir hizmet sunan Emine Çam, aldığı ödülle başarısına başarı katarak ismini duyurmaya devam etti. Emine Çam’a ödülünü müzik dünyasının sevilen isimlerinden ünlü Müzisyen Sinan Güleryüz takdim ederken, ünlü iş kadını gecedeki şıklığı ve zarafeti ile de dikkat çekti. Alkışlar eşliğinde sahneden ayrılan ünlü iş kadını, tören boyunca davetliler ile keyif dolu sohbetler gerçekleştirerek Medicare Mühlheim hakkında bilgiler vermeyi de ihmal etmedi.