Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı

Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı

Türkiye’nin örnek iş kadınlarından Garal Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Menekşe Kankavi, Best Model Turkiye jüri heyetinde yer alan seçkin isimler arasındaydı. Jüri karşısında büyük bir heyecanla kendilerini göstermeye çalışan genç yetenekler arasından tecrübesiyle seçim yapan Menekşe Kankavi, tekstil sektörü için en özenli şekilde seçim yaptığını belirtti.  

Sadece yurt dışına yönelik üretim yapan, Türkiye’yi dünya tekstil sektöründe en iyi şekilde temsil eden Garal Tekstil’in Yönetim Kurulu Üyesi Menekşe Kankavi, Best Model Türkiye jüri koltuğundaydı. Tekstil dünyasının güçlü kadın temsilcilerinden olan ve Garal Tekstil’deki başarılarıyla adından söz ettiren Menekşe Kankavi, seçkin jüri üyeleri arasında yarışmacıların karşısında ter döktüğü isimdi. Jürideki diğer isimlerle beraber podyumdaki yarışmacıları dikkatle izleyen, sahip olduğu tecrübesi ve bilgisi ile genç yarışmacılar arasında büyük bir titizlikle tercihlerini yapan Menekşe Kankavi, Türkiye’nin en iyi modellerinin belirlendiği Best Model Türkiye yarı final elemelerinde seçim yaparken tecrübesiyle zorlanmadı. Best Model Türkiye gibi dev bir organizasyonda görev almanın kendisi için bir gurur kaynağı olduğunu dile getiren Menekşe Kankavi, Erkan Özerman’ı da tebrik ederek kendisine bu fırsatı sunduğu için teşekkür etti.
 
Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı Benan Kurtuluş Saraç, Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi: Tekstil Sektörünün Öncü İsmi Jüri Koltuğundaydı Benan Kurtuluş Saraç, Menekşe Kankavi