Merit Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Hoteli’ Ödülünü Gururla Aldı

Merit Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Hoteli’  Ödülünü Gururla Aldı Merit Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Hoteli’ Ödülünü Gururla Aldı

Avrupa’daki ilk ve tek beş yıldızlı otel Merit Grand Mosta Hotel, Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Uluslararası Hoteli’ seçilirken ödülü alan isim Net Holding Finans Grup Başkanı Orlando Carlo Calumeno oldu. Ralli dünyasının rekortmen ismi Simin Bıçakçıoğlu’nun elinden ödülünü alan Orlando Carlo Calumeno, tören sonrası after party’de ödül başarısını yakın dostlarıyla kutladı.  

Güçlü tesis ve hizmet kalitesinin yanı sıra köklü kadrosu ve sahip olduğu altyapı ile Türk turizminin dünyaya yayılan yüz akı markalarından olan, Avrupa’daki ilk ve tek beş yıldızlı otel Merit Grand Mosta Hotel, Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Uluslararası Hoteli’ seçildi. Merit Grand Mosta’nın hayata geçiş ve açılış serüveninde büyük rolü olan Net Holding Finans Grup Başkanı Orlando Carlo Calumeno, alkışlar eşliğinde ödülü ralli dünyasının rekortmen ismi Simin Bıçakçıoğlu’nun elinden aldı. Ödül konuşmasında Merit Grand Mosta’nın üç yıllık çalışmalarının ürünü olarak ortaya çıktığını ve bulunduğu Bulgaristan’ın Svilengrad Şehrinin Türkiye sınırına 7 kilometre ve İstanbul’a 2 saat araba yolculuğu mesafesinde olduğunu belirterek Avrupa’da ilk ve tek beş yıldızlı otel olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Avrupa’da Türkiye bayrağını taşıyan ilk otel olduklarını ve sundukları hizmet kalitesi ile de başarılarının ödülle taçlandırılmasından büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten Orlando Carlo Calumeno, Klass Medya Grubuna çok teşekkür ederek ödül başarısını yakın dostlarıyla kutladı.
 
Merit Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Hoteli’  Ödülünü Gururla Aldı Orlando Carlo Calumeno