Merit Royal Diamond, Açılışını Hadise Konseriyle Gerçekleştirdi

Merit Royal Diamond, Açılışını Hadise Konseriyle Gerçekleştirdi Merit Royal Diamond, Açılışını Hadise Konseriyle Gerçekleştirdi

Merit Grubu’nun Kuzey Kıbrıs’taki sekizinci oteli Merit Royal Diamond, Türkiye’nin en güçlü seslerinden Hadise’nin konseri ile muhteşem bir açılış organizasyonuna imza attı. Karpaz Balo Salonu’nda sahne alan ve yaklaşık iki bin misafire eşsiz bir gece yaşatan Hadise’yi dinlemeye gelenler arasında iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler vardı.  


Turizm sektörüne adını altın harflerle yazdıran Merit Grubu’nun Kuzey Kıbrıs’taki sekizinci oteli Merit Royal Diamond, Hadise konseri ile açılış yaptı. Yeni bir Merit dönemini başlatan Merit Royal Diamond’ın ihtişamlı Karpaz Balo Salonu’nda sahne alan Hadise’yi dinlemeye gelenler arasında iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından pek çok ünlü isim vardı. Adanın en büyük balo salonunda görkemli bir ambiyansta ve ışık gösterileri eşliğinde sahneye çıkan Hadise, iki bin misafire hafızalardan silinmeyecek bir gece sundu. Etkileyici dans şovları, enerjik sahne performansı ve eşsiz yorumu ile konukları büyüleyen Hadise, Merit Royal Diamond sahnesinde hayranlarıyla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Işıl ışıl kostümü ile Kuzey Kıbrıs’ın en yeni ve en lüks otellerinden Merit Royal Diamond sahnesinde hayranlarıyla buluşan ünlü şarkıcıya konser boyunca dansçıları da eşlik etti. En hareketli hit parçalarını art arda seslendirerek coşkuyu doruğa çıkaran Hadise, sahnedeki samimi tavırlarıyla da göz doldurdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hadise, konukların yoğun alkışları ile büyüleyici konserini tamamladı.