Mert Adalarlı : Redstone Ödül Gecesine Kazandığı Başarılarla Damga Vurdu

 Mert Adalarlı :  Redstone Ödül Gecesine Kazandığı Başarılarla Damga Vurdu Mert Adalarlı : Redstone Ödül Gecesine Kazandığı Başarılarla Damga Vurdu

Gayrimenkul alanında sayısız dünya satış şampiyonluklarına sahip, “Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın kurduğu Redstone, başarıya ulaşan ofislerini ve danışanlarını ödüllendirmeye devam ediyor. Global anlamda büyümesini sürdüren Redstone, Sheraton İstanbul Levent’te gerçekleştirdiği geceyle 2023 yılı içerisinde 3. ve 4. çeyrekte başarıya ulaşan kişi ve kurumları ödüllendirdi. Gecede ödül alan isimler büyük mutluluk yaşarken gece Aslı Hünel’in sahnesiyle sona erdi.  

Gayrimenkul sektörünün yerli markası Redstone, Sheraton İstanbul Levent’te düzenlediği geceyle 2023 yılının 3. ve 4. Çeyreğinde başarıya ulaşan isimleri ödüllendirdi. Merkezi İstanbul’da bulunan, Türkiye’de uluslararası franchise sistemi ile sektörü sadece büyütmeyi değil sektörün çatı kuruluşu olmayı hedefleyen Redstone’u başarıya ulaştıran Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın konuşmasıyla başlayan gecede 3. ve 4. çeyrekte gerek satış hacmi gerek satış adedi gerekse de gayrimenkul alanındaki pazarlama yeteneğiyle ödüle layık görülen isimler büyük mutluluk yaşadı. Evrim Kırmızıtaş Başaran gecede yaptığı konuşmada ise “İnanılmaz heyecanlıyım. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığım dünya çapında bir projeyi hayata geçirdik ve kısa sürede başarıya ulaştık. Sektöre getirdiğimiz öncü uygulamalar, inovasyon ve tabii ki karlılıkla yine çok güzel işler başaracağımızı biliyorum. Bu gece ödüle layık görülen herkesi tebrik ederim. Bizi ve Redstone›u takip edin, ayrıcalıklı yerinizi alın” dedi. Konuşmanın ardından ödül törenine geçildi. Gecede başarılı gayrimenkul danışmanı Songül Arı, hem 3. hem de 4. çeyrekte ‘1. Bölge En Fazla Ciro Yapan Gayrimenkul Danışmanı’ ödüllerini alırken Redstone Island Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı Mert Adalarlı 4. çeyrekte ‘En İyi Çıkış Yapan Gayrimenkul Danışmanı’ ödülünün yanı sıra törende Life Time Royal Club’a girmeye hak kazanan tek kişi oldu. Törenin ardından sahneye başarılı sanatçı Aslı Hünel çıkarak konuklara müzik ziyafeti sunarken ödül alan isimleri de sahneden tebrik etti.


Mert Adalarlı :
Redstone Ödül Gecesine Kazandığı Başarılarla Damga Vurdu

Gayrimenkul sektörünün en başarılı isimlerinden biri olan Redstone Island Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı Mert Adalarlı, Redstone ödül gecesine adeta damgasını vurdu. 2023 yılı 4. çeyrekte ‘En İyi Çıkış Yapan Gayrimenkul Danışmanı’, ‘En Fazla Ciro Yapan Gayrimenkul Danışmanı’, ‘En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Gayrimenkul Danışmanı, ‘En İyi Çıkış Yapan Ofis’ ödüllerini alan Mert Adalarlı, aynı zamanda Redstone’un kraliyet kulübü olan ‘Life Time Royal Club’a girmeye de hak kazandı. Redstone Kurucusu Evrim Kırmızıtaş Başaran, Mert Adalarlı’ya ödülünü takdim ederken “Mert kısa sürede büyük başarılar kazandı. Redstone’un en prestijli kulübüne genç yaşta girmeye hak kazandı. Hırsı, cesareti ve çalışma aşkıyla sektördeki herkese örnek olabilecek bir isim” dedi. Mert Adalarlı ise gecede yaptığı konuşmada “Redstone hayallerime ulaşmama aracı oldu. Sektördeki tecrübemi ve yeteneğimi en iyi şekilde yansıtmamı sağladı. Bugün aldığım ödüller benim için büyük mutluluk ama daha önemlisi gelecekte kazanacağım ödüllerin de temelini oluşturuyor. Umarım hep birlikte Redstone ailesi olarak sektörü de büyütürüz.” dedi. Şıklığıyla da dikkatleri üzerine çeken Mert Adalarlı tören sonrasında ise tebrikleri kabul etti.