Murat Erat: Yeni Dövmesiyle Dikkat Çekti

Murat Erat: Yeni Dövmesiyle Dikkat Çekti Murat Erat: Yeni Dövmesiyle Dikkat Çekti

Dünyanın 46 ülkesine mobilya ihracatı yapan, Avrupa Birliği ülkeleri dahil olmak üzere 80 farklı ülkede tescilli bir dünya markası olan Asortie Mobilya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, Nişantaşı’nda cadde turu yaparken objektiflerimize yansıdı. Oldukça enerjik gözüken başarılı iş adamı kısa bir gezinti yaparak kıyafet alışverişi yaptı.  

En önemli ilkesi kullanıcının hayalindeki mekanı kusursuz bir şekilde tasarlamak ve üretmek olan ve daima müşterilerine mutluluk veren tasarımlara imza atan Asortie Mobilya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, iş hayatındaki başarıları kadar sportif yaşantısı ile de tanınan bir isim. İstanbul, Sırbistan, Dubai ve Ukrayna mağazalarından dünyanın 46 ülkesine mobilya ihracatı yapan Asortie Mobilya’nın patronu olarak oldukça yoğun bir çalışma programına sahip olan ve sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkan Murat Erat, iş hayatının stresini açık havada yaptığı aktivitelerle atıyor. Hafta sonları açık havada spor yapan, vakit bulduğunda da bisiklet turlarına çıkan ünlü iş insanı aynı zamanda Bisiklet Federasyonu’na kayıtlı profesyonel bir bisikletçi. Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı olarak büyük bir sorumluluk üstlenen ve şirketin tüm projelerinde aktif olarak görev alan Murat Erat, disiplinli kişiliği ve iş yaşamında daima kurallarla olan bağlılığı ile de tanınan bir isim. Zaman zaman çalışmasına ara vererek Nişantaşı caddelerinde gezintiye çıkan ve burada yakın dostlarıyla buluşmalar gerçekleştiren Murat Erat bu kez alışveriş turunda objektiflerimize yansıdı.

TARZINA HER ZAMAN ÖNEM VERİYOR
İş yaşamındaki başarıları kadar şıklığı ile de her zaman dikkat çeken bir isim olan Murat Erat, tarzına da önem veren bir isim. Sosyal yaşantısında da giyim konusunda iyi bir gustoya sahip olduğunu her fırsatta gösteren ünlü iş insanı kıyafet seçimlerini aksesuar ve dövmeleri ile tamamlıyor. Nişantaşı turunda sevdiği mağazalara uğrayarak alışveriş yapan ünlü iş insanı daha sonrasında kahve içerek günün yorgunluğunu attı. Kahvesini yudumlarken bir yandan da iş görüşmelerini gerçekleştiren Murat Erat’ın yeni dövmesi de dikkatlerden kaçmadı. Dövmelerine bir yenisini ekleyen Murat Erat, omuzuna kendisini için özel bir anlam ifade eden doğum tarihini yazdırdı. Başarılı iş insanı “Dövmelere karşı özel bir ilgim var. Sembollerin ve işaretlerin bende her zaman farklı bir yeri olmuştur. Doğum tarihim de benim kişiliğimi yansıtan bir sembol, bundan dolayı onu koluma kazıtmak istedim.” dedi.