Murat Kaşıbeyaz: ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Adamı’ Ödülüne Layık Görüldü

Murat Kaşıbeyaz: ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Adamı’ Ödülüne Layık Görüldü Murat Kaşıbeyaz: ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Adamı’ Ödülüne Layık Görüldü

Türkiye’nin en önemli restoran zincirlerinden Kaşıbeyaz’ı büyük bir başarı ile sevenleriyle buluşturmaya devam eden ve yurt dışında açtığı şubelerle başarısına başarı katan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, gecede ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Adamı’ ödülünün sahibi oldu.  

Türkiye’nin en önemli restoran zincirlerinden Kaşıbeyaz’ı başarılı bir strateji ile globalleştiren ve yurt dışında kısa sürede açtığı Katar, İran ve Dubai şubeleriyle dünyaya sunan Murat Kaşıbeyaz, ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Adamı’ ödülünün sahibi oldu. Murat Kaşıbeyaz adına ödülünü almak üzere kızı Kaşıbeyaz Yönetim Kurulu Üyesi Simay Kaşıbeyaz, yoğun alkışlar eşliğinde sahneye davet edildi. Simay Kaşıbeyaz’a ödülünü sosyal yaşam dünyasının sevilen ve yardımsever isimlerinden Güzel Kurşun takdim etti. Büyük bir heyecan ve gurur içinde ödülü aldığını dile getiren Simay Kaşıbeyaz, Klass Medya Grubu’na teşekkürlerini sundu. Yakın dostlarıyla beraber ödül törenini takip eden ve ödül töreni sonrası after party’e katılan Simay Kaşıbeyaz başarılarını kutlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.