Muse For All Desıgn House” Akaretler’de Özel Bir Davetle Açıldı

Muse For All Desıgn House” Akaretler’de Özel Bir Davetle Açıldı  Muse For All Desıgn House” Akaretler’de Özel Bir Davetle Açıldı

İş İnsanı Yasemin Öğün’ün çok sevilen markası “MUSE FOR ALL” design house konseptiyle Akaretler’de kapılarını açtı. Sevilen tasarımlarıyla dünyaya açılmayı hedefleyen Yasemin Öğün ve “Design House”un mimarisine imzasını atan Mehmet Yücebaşoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen özel davete Burcu Esmersoy, Özgür Masur, Fatoş Altınbaş, Özlem Avcıoğlu, Gamze Erçel, Dila Tarkan, Ceylan Çapa, Milka Karaağaçlı, Begüm Kıroğlu gibi isimler katıldı. Büyük ilgi gören davette markanın yeni koleksiyonu da davetlilere tanıtıldı.  

Muse For All’un ilk “Design House” konseptli showroomu, Akaretler’de kapılarını açtı. Kurucusu Yasemin Öğün ve mimarı Mehmet Yücebaşoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete, magazin ve cemiyet dünyasından Burcu Esmersoy, Özgür Masur, Fatoş Altınbaş, Özlem Avcıoğlu, Gamze Erçel, Zehra Işık, Dila Tarkan, Ceylan Çapa, Aytül Ayke, Derya Özdemir, Banu Savcı, Rachel Araz gibi ünlü isimler katıldı.

Yasemin Öğün’ün kurucusu ve kreatif direktörü olduğu Muse For All, ilk “Design House” konseptli mağazasını Akaretler’de muhteşem bir davetle açtı. Yasemin Öğün ve Mehmet Yücebaşoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Burcu Esmersoy, Özgür Masur, Fatoş Altınbaş, Özlem Avcıoğlu, Gamze Erçel, Dila Tarkan, Ceylan Çapa, Tolga Sezgin, Aslı Keskinel Ekşioğlu, Ayşegül Uluç, Berrin Ak, Sibel Büyükuğur, Seda Vardar, Ebru Mengenecioğlu, Begum Kacmaz, Cemre Geze gibi ünlü isimler katıldı. 

Cesur, kendine güvenen, zarif, şık, rahat, dinamik ve şehirli kadınların hem günlük yaşamda hem de özel günlerde giyilebileceği parçalar sunan marka, maskülenliği ve feminenliği buluşturan deri ve koton takımlar, cesur elbiseler ve güçlü denim setleri bir araya getiriyor.