Nazan Eke: Doğum Gününü Muhteşem Bir Tekne Partisiyle Kutladi

Nazan Eke: Doğum Gününü Muhteşem Bir Tekne Partisiyle Kutladi Nazan Eke: Doğum Gününü Muhteşem Bir Tekne Partisiyle Kutladi

Alyalina Kozmetik Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Eke, doğum gününü renkli bir parti ile kutladı. Ünlü iş kadınının doğum günü davetine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimleri katılarak unutulmaz bir akşam yaşadı.  

Nigella Holding ile yakaladığı başarıyla adından söz ettiren ve aynı zamanda kurduğu Alyalina Kozmetik markası ile kozmetik sektöründe de farkını ortaya koyan Nazan Eke, yeni yaşını dostlarıyla kutladı. Swissotel The Bosphorus’un özel teknesinde sıra dışı bir doğum günü partisi düzenleyen başarılı iş kadını iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü ismi ağırladı. Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde düzenlenen kutlama, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Canlı müzik performansı ve özel ikramlar eşliğinde eğlencenin tadını çıkaran konuklar bol bol fotoğraf çekerek bu özel geceyi ölümsüzleştirdi.

Teknenin zarif dekorasyonu geceye katılan konuklardan tam not alırken bu özel kutlamada şıklıklarıyla göz kamaştıran ünlü isimler de Nazan Eke’nin bu özel gününde ona eşlik ederek mutluluğunu paylaştılar. Başarılı İş Kadını Nazan Eke, doğum günü pastasını keserken yaptığı kısa konuşmada “Bugün siz değerli dostlarımı burada ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu anlamlı günde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.” dedi. Pasta töreninin ardından konuklar müzik eşliğinde dans ederken Boğaz’ın özel ambiyansının da tadını çıkardılar.