Nba’nın Renkli ve Eğlenceli Dünyası İstanbul’da Kapılarını Açtı

Nba’nın Renkli ve Eğlenceli Dünyası İstanbul’da Kapılarını Açtı Nba’nın Renkli ve Eğlenceli Dünyası İstanbul’da Kapılarını Açtı

#NBAExhibitionIstanbul Ataşehir, Hupalupa’da açıldı.  

NBA’nın yaşam tarzı, kültürü ve tarihini gözler önüne seren “The NBA Exhibition”,  Avrupa’nın önemli şehirlerini kapsayacak turuna başlamadan önce The Moose Bay Outdoor Store resmi sponsorluğunda İstanbul’a, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi -  Hupalupa’ya geldi.
Larry O’Brien NBA Şampiyonluk Kupası Bu Özel Sergi İçin Türkiye’de!
Ataşehir Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Hupalupa’nın ev sahipliği yaptığı ve NBA temalı aktivitelerin yanında interaktif deneyimler sunan sergi; ailenin her bireyine seslenecek eğlenceli ve dinamik etkileşimler içeriyor. ‘The NBA Exhibition’, ziyaretçilere 20 farklı bölümde artırılmış ve sanal gerçeklik tecrübelerinden, NBA temalı basketbol aktivitelerine, Şampiyonluk Kupası ile fotoğraf çekme fırsatından, NBA ‘in en yeni ve dinamik uygulamalarını tanımaya kadar birbirinden renkli içerikler sunuyor.
 
50 Parçalık Özel Koleksiyon The NBA Exhibition’da!
“The NBA Exhibition”, aynı zamanda geçmişin ve günümüzün NBA oyuncularına ait, özel olarak seçilmiş 50 parçalık orijinal imzalı objeleri meraklısı ile buluşturuyor. Ziyaretçiler, içeri girdikleri andan itibaren her açıdan NBA’i tecrübe ettikleri bir ortama adım atarak, NBA normlarına uygun olarak yeteneklerini test etme imkanı bulurken, etkileşimli aktivitelerle NBA heyecanına ortak olacaklar. Ayrıca NBA tarihinin en büyük ayaklarına sahip oyuncusu Shaquille Q'Neal'in imzalı 57 numara ve 1992 tasarımı ayakkabısı da sergide meraklıları ile buluşuyor.
 
 
“The NBA Exhibition”, Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ile sektörün öncü markalarından HUPALUPA Expo ve EEG işbirliğinde, 31 Aralık’a kadar İstanbul’da ziyarete açık olacak.