Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor

Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor

8 - 10 Ağustos tarihleri arasında Laleli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (LASİAD) tarafından 9.su düzenlenecek olan geleneksel  “Laleli Fashion Shopping Festival” açılış defilesinde ünlü süper model Tülin Şahin ve Didem Soydan ile oyuncu & model Jessica May podyumda fırtınalar estirecek.“9. Laleli Fashion Shopping Festival” kapsamında gerçekleşecek defilede toplam 50 model, LASİAD üyesi markaların seçkin ürünleri ile, trafiğe kapatılacak olan Laleli Ordu caddesinde kurulacak podyumda yürüyecek..

Festivali düzenleyen Laleli Sanayici ve İşinsanları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, “Bu yıl ‘Laleli Modadır’ sloganıyla yola çıktığımız festivalden ülkemiz adına beklentilerimiz büyük” dedi. 

“9. Laleli Fashion Shopping Festival” Komitesi Başkanı Muhammet Sancaktar, “Geleneksel hale getirdiğimiz festivalin gerek moda, gerek turizm ve gerekse ekonomiye getireceği hareketliliğin çok önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi…

3 gün sürecek olan festivalin prodüksiyonunu düzenleyen Öner Evez, “Misafirlerimizi oldukça renkli bir festival bekliyor. Pek çok alanda ülkemize hareket katacak bu organizasyonun parçası olduğumuz için mutluyuz” dedi. 

İTO İstanbul Ticaret odası, TİM Türkiye İhracatçılar Meclisi, İHKİB İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, TUGEV Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı,  İBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fatih Belediyesi, Garanti Bankası ve Uluslararası KARGO 63 destekleriyle gerçekleşecek olan festival, 3 gün sürecek.
Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Didem Soydan
Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Jessica May
Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Jessica May
Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Gıyasettin Eyyüpkoca-Muhammet Sancaktar
Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Didem Soydan
Ordu Caddesi Süper Modeller İçin Kapatılıyor Tülin Şahin