Özgür-Nilüfer-Furkan Tabakoğlu: Ailece Dünyanın Kültür ve Eğlence Başkentlerinde Tatil Yapıyorlar

Özgür-Nilüfer-Furkan Tabakoğlu: Ailece Dünyanın Kültür ve Eğlence Başkentlerinde Tatil Yapıyorlar Özgür-Nilüfer-Furkan Tabakoğlu: Ailece Dünyanın Kültür ve Eğlence Başkentlerinde Tatil Yapıyorlar

Bünyesinde Türkiye’nin alanında önde gelen firmalarına gıda, kozmetik, ilaç, yem üretiminde kullanılan tıbbi ve aromatik yağlar ile bitki ekstreleri tedariki yapan Nu-da’yı da bulunduran Tabakoğlu Tarım A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Tabakoğlu ile Jeoloji Mühendisi eşi Nilüfer Tabakoğlu, oğulları Furkan ile birlikte 2022 Yaz günlerini dolu dolu tatil yaparak geçiriyorlar. İbiza, Madrid gibi dünyanın en önemli kültür ve tatil bölgelerini gezerek hem buradaki lezzetleri tadan hem de eğlence hayatını deneyimleyen Tabakoğlu ailesi, Göcek, Fethiye ve Bodrum’da ise sık sık yakın dostlarıyla bir araya gelerek tatilin keyfini çıkartıyor.  


Gıda, kozmetik, ilaç, yem üretiminde kullanılan tıbbi ve aromatik yağlar ile bitki ekstreleri tedariki konusunda uzun yıllar boyunca alanında kalite ve güvenin sembolü olan Tabakoğlu Tarım A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Tabakoğlu, Jeoloji Mühendisi eşi Nilüfer Tabakoğlu ve hem okuldaki hem de sporculuktaki başarısıyla ailesinin gururu olan oğulları Furkan Tabakoğlu yaz tatili için çok eğlenceli ve lezzet dolu bir rota ile bu yazı en özel şekilde geçiriyor. Madrid, İbiza, Fethiye, Göcek ve Bodrum’da hem kültür hem eğlence hem de lezzet turu yapan Tabakoğlu ailesi bu anlarına sosyal medyada da yer vererek mutlu aile tablolarını dostlarıyla paylaşıyor. Aynı zamanda gittikleri yerlerin en özel restoranlarını da ziyaret eden Tabakoğlu ailesi Madrid ve İbiza’da Amazonico Restaurant, Ushuaia Beach Hotel, Pacha Club, Bambuddha Restaurant, Hii Club, Amnesia Club gibi bölgenin en önemli restoran ve eğlence mekanlarını da ziyaret etti. İbiza’da David Guetta konserine de giderek eğlenceyi doruklarda yaşayan Tabakoğlu ailesi sahne arkasına da geçerek ünlü DJ ile birlikte heyecan yaşadı. Türkiye’de ise tatil rotalarına Fethiye, Göcek ve Bodrum’u katan Tabakoğlu ailesi buralarda ise hem aile teknelerinde hem de şık restoranlarda yakın dostlarıyla bir araya gelerek bol bol sohbet eşliğinde keyifli akşamlar geçirdi.

FURKAN TABAKOĞLU SU SPORLARINDAKİ BECERİLERİNİ SERGİLEDİ
Özgür-Nilüfer Tabakoğlu çiftinin oğulları Furkan, tatil boyunca ailesiyle birlikte hem kültür turlarına hem de eğlencelere katıldı. Eğitim ve spor hayatında dereceler kazanarak ailesinin gururu olan Furkan Tabakoğlu, su sporları konusundaki hünerlerini de sergiledi. Bu yıl derslerindeki başarısıyla bu tatili fazlasıyla hak eden Furkan Tabakoğlu babasıyla da sık sık poz vererek bu anları sosyal medyasından paylaştı.

DOSTLARININ SÜRPRİZLERİYLE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAYA DOYDU
Temmuz ayı içerisinde doğum günü de olan Özgür Tabakoğlu’nun bu özel gününü hem ailesi hem de dostları unutmayarak sürpriz partiler düzenledi. Ailesiyle teknelerinde doğum günü mutluluğu yaşayan Özgür Tabakoğlu, farklı arkadaş gruplarının birçok kez kutlama düzenlemesiyle adeta doğum günü kutlamaya doydu. Hatırlanmanın çok güzel bir şey olduğunu dile getiren Özgür Tabakoğlu “Yaz aylarında tatilde olduğumuz için sık sık dostlarımızla bir araya geliyoruz. Onlar da önceki yıllarda olduğu gibi yine beni unutmadılar ve bol bol doğum günü kutlaması yaptılar.” dedi.