Roberto Murat Özdemir; “Yeni Kitabımın Heyecanını Okuyucularımla Birlikte Bende Yaşıyorum”

Roberto Murat Özdemir; “Yeni Kitabımın Heyecanını Okuyucularımla Birlikte Bende Yaşıyorum” Roberto Murat Özdemir; “Yeni Kitabımın Heyecanını Okuyucularımla Birlikte Bende Yaşıyorum”

Başarılı iş insanı ve yazar Roberto Murat Özdemir, Nişantaşı’nda çıktığı alışveriş sırasında objektiflerimize yansıdı. “Kendinin Kahramanı Ol” isimli yeni kitabının yayım süreci çalışmaların da son aşamada olduğunu okuyucularına müjdeleyen Özdemir, yeni sezon ürünlerinden gardırobu için özel parçalar seçerek keyifli bir alışveriş gerçekleştirdi.  

Marka, pazarlama ve satış alanlarındaki uzmanlığı ile iş dünyasında önemli bir saygınlığa sahip olan ve başarısını aldığı ödüllerle taçlandıran Roberto Murat Özdemir, Nişantaşı’nda objektiflerimize yansıdı. Yoğun iş temposundan arta kalan bir vaktinde Nişantaşı’nda mağazaları gezerek yeni sezon ürünlerine bakan ve gardırobuna yeni parçalar ekleyen Özdemir, “Yaz sezonun açılması ve pandemi koşullarının minimuma inmesi beni olduğu gibi herkesi mutlu etmişe benziyor.

Uzun zaman sonra çok sevdiğim Nişantaşı sokakları çok canlı inşallah kısa zamanda bu hastalıktan Türkiye’m ve dünya da kurtulur ve işlerimiz daha iyi noktaya gelir.” dedi. Aynı zamanda “Çağrı Merkezi Yöneticisi El Kitabı” ve “Satışta Jedi Bilgeliği” kitaplarının yazarı olan Roberto Murat Özdemir “Kendinin Kahramanı Ol” isimli yeni kitabının yayım çalışmalarının da son aşamasında olduğunu, kitabı okuyucu ile buluşacağı için heyecanının iyice arttırmasından mutluluk duyduğunu da dile getirdi. Roberto Murat Özdemir, alışveriş turunun ardından Nişantaşı’ndan özel aracıyla ayrıldı.