Saffet Çerçi: Montenegro'da Yatırım Fırsatlarını İnceledi

Saffet Çerçi: Montenegro'da Yatırım Fırsatlarını İnceledi Saffet Çerçi: Montenegro'da Yatırım Fırsatlarını İnceledi

Türkiye’nin en başarılı şirketler gruplarından Asaş Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi, yeni yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere Karadağ’a gitti. Tarihi dokusuyla konuklarını büyüleyen Budva, Tivat ve sokaklarını da gezmeyi ihmal etmeyen başarılı iş adamı Adriyatik Denizi’nin de keyfini çıkardı

Bünyesinde bulundurduğu otomotiv, spor, enerji şirketleri ve dahil olduğu projeler ile Türkiye’nin en önde gelen şirket toplulukları arasında yerini alan Asaş Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi, yatırım fırsatları için yeni rotaları keşfetmeye devam ediyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerini de gezerek hem iş hem de gayrimenkul yatırımları arayan Saffet Çerçi’nin yeni rotası Karadağ oldu. Karadağ’ın en gözde bölgelerinden Budva’yı ziyaret eden Çerçi burada Türk şirketlerinin sunduğu avantajlı gayrimenkul yatırımlarını inceledi. Merit İnternational bünyesinde yükselen Merit Starlit’i de gezen Saffet Çerçi projeye hayran kaldığını, kiralama avantajlarının yanı sıra eşsiz ‘Old Town’ manzarasıyla yaşamak için de ideal olduğunu belirtti. Gezi sırasında Adriyatik Denizi’nin de keyfini çıkaran Saffet Çerçi, Budva sahillerinde denize girerek stres attı.

‘AVRUPA’NIN YENİ YÜZÜ KARADAĞ’
Klass Ödülleri’nde aldığı ödülle Yüzüklüler Kulübü’nün de üyesi olmaya hak kazanan Saffet Çerçi, iş yatırımlarını genişletmek istediğini belirterek “Bu anlamda Karadağ için Avrupa’nın yeni yüzü diyebiliriz. Özellikle 2025 yılından sonra Avrupa Birliği süreci olacak ve buradaki yatırımlar büyük önem kazanacak.” dedi. Bu anlamda gayrimenkul yatırımları da yapmak istediğini söyleyen başarılı iş adamı Merit Starlit’in sunduğu avantajları yerinde görüp dinledi. Merit International Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Ergin’in bizzat ilgilendiği Saffet Çerçi, Merit Starlit’in sunduğu avantajları çok beğendiğini sözlerine ekledi.