Seda Sayan'dan Muhteşem Performans

Seda Sayan'dan Muhteşem Performans Seda Sayan'dan Muhteşem Performans

Başarılı müzik grubu Sakiler ve güzel sanatçı Seda Sayan gazino kültürüne yepyeni bir soluk getiren Luvia Yeşilköy'de hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir geceye imza attılar.  

Gecenin ilk bölümünde dillere dolanan şarkılarını Luvia'yı dolduran müzikseverler birlikte hep bir ağızdan söyleyen Sakiler, Seda Sayan'ın performansı öncesinde deyim yerindeyse adeta kulakların pasını sildiler.

PANDEMİDEN SONRA İLK GAZİNO SAHNEM

HALA YASAKLIYIM

Sakiler'in ardından sahnedeki yerini almak üzere hazırlanan güzel sanatçı Seda Sayan basın mensuplarını kulisinde ağırladı. Muhabirlerin sorularını samimi bir üslupla yanıtlayan Sayan; ''Sakiler son günlerin en popüler müzik grubu. Bayılıyorum onlara. Pandemiden sonra ilk Gazino sahnem. Bu yüzden son derece heyecanlıyım. Heyecanımı ikiye katlayan durumsa böylesine özel bir mekanda imzamın olması. Yeğenlerimin mekanı ve ben bu gece burada bir anlamda ev sahibiyim. Kendimi evimin salonunda şarkı söyleyecek gibi hissediyorum.'' sözleri ile duygularını dile getirdi. Muhabirlerin ''Oğulcan'ın size getirdiği konuşma yasağı hala devam ediyor mu?'' sorusuna da aynı samimiyetle yanıt veren Seda Sayan, ''Hayır. Hala yasaklıyım. Sizi seviyorum.'' diyerek suskunluğunun süreceğinin altını çizdi.

Röportajın ardından sahnedeki yerini alan güzel sanatçı, Türk Müziğinin birbirinden seçkin eserlerinden oluşturduğu repertuarı ile mekanı dolduran hayranlarını mest etti. Siyah güpür detaylı elbisesi ile de göz kamaştıran Seda Sayan, ''Bugün kıyafet değiştirmeyeceğim. Ona harcayacağım vakti sizler için harcamak istiyorum.'' sözleri ile de büyük alkış aldı.

Duygusal şarkılarla romantik rüzgarlar estirerek başladığı performansının finalinde hareketli şarkılarla tempoyu yükselten Sayan, sahneden alkışlar eşliğinde indi.

Öte yandan muhteşem gecede konuklar arasından yer alan isimler arasında Aslı Hünel-Savaş Yurtsever, Safiye Soyman-Faik Öztürk, Mehmet Yalçınkaya, Ebru Akyüz ve Gülay Kamaz'da vardı.


 
Seda Sayan'dan Muhteşem Performans Aslı Hünel-Savaş Yurtsever
Seda Sayan'dan Muhteşem Performans Faik Öztürk-Safiye Soyman
Seda Sayan'dan Muhteşem Performans Gülay Kamaz-Ebru Akyüz
Seda Sayan'dan Muhteşem Performans Mehmet Yalçınkaya