Selin Karacehennem: ‘Yılın Evlilik Terapisti’ Ödülünün Sahibi Oldu

Selin Karacehennem: ‘Yılın Evlilik Terapisti’ Ödülünün Sahibi Oldu Selin Karacehennem: ‘Yılın Evlilik Terapisti’ Ödülünün Sahibi Oldu

Evlilik ve ilişki sorunları alanlarında danışanlarına psikolojik destek ve yaşam koçluğu yapan ünlü Evlilik Terapisti ve İlişki Uzmanı Selin Karacehennem, ‘Yılın Evlilik Terapisti’ ödülünü kazandı. Cemiyet Hayatının sevilen ismi Türkan Şerbetçi’nin elinden ödülünü alan Selin Karacehennem, şıklığıyla da gözleri üstünde topladı.  

Yılların birikimi olan bilgisi, gözlemi, analizi ve tecrübelerini paylaşarak geniş kitlelerin anlayabileceği bir kolaylıkla öğretebilmeyi ve çözümler üreterek faydalı olmayı amaçlayan Selin Karacehennem, ‘Yılın Evlilik Terapisti’ ödülüne layık görüldü. Yaptığı sayısız radyo, TV programlarıyla ve köşe yazılarıyla evlilik ve ilişki danışmanlığı yapan Selin Karacehennem, ödülünü almak üzere sahneye yoğun alkışlar eşliğinde çıktı. Ödülünü Cahide Palazzo ile İstanbul eğlence dünyasına renk katan Türkan Şerbetçi’nin elinden alan Selin Karacehennem, kendisini ödüle layık gören Klass Medya Grubuna ve konuklara teşekkürlerini iletti. Her zaman güzelliğiyle göz kamaştıran ve Klass Ödülleri’nde de şıklığıyla gözleri üstünde toplayan Selin Karacehennem, yakın dostlarıyla gece boyunca başarısını kutladı.