Sevgi Püsküllü ile Barış Zeren, Görkemli Bir Törenle Hayatlarını Birleştirdi

Sevgi Püsküllü ile Barış Zeren, Görkemli Bir Törenle Hayatlarını Birleştirdi Sevgi Püsküllü ile Barış Zeren, Görkemli Bir Törenle Hayatlarını Birleştirdi

Aysel-Mustafa Püsküllü çiftinin kızı Sevgi Püsküllü ile Nazan-Zafer Zeren çiftinin oğlu Barış Zeren düzenlenen şık bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Four Seasons Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşen düğüne iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katılırken konuklar gece boyunca müzik eşliğinde eğlendiler. Çift balayı için ise Seyşeller’i tercih etti.  

Amerika’da teknoloji üzerine yatırımları olan Barış Zeren ile İtalya’nın ünlü gözlük markası Stella Mia’nin kurucusu Sevgi Püsküllü düzenlenen görkemli bir düğünle dünyaevine girdiler. Four Seasons Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşen düğün törenine genç çiftin yakın dostları katıldı. Düğün öncesi özel bir kokteyl gerçekleşirken nikah saatinin yaklaşmasıyla birlikte konuklar nikahın kıyılacağı alana geldiler. Konukların yerini almasının ardından çift alkışlar eşliğinde konukların huzuruna çıktı. Ardından nikah kürsüsüne gelen çift sonrasında ise bir ömür boyu mutlu olmaya “Evet” dedi. Çiftin şahitliklerini Pervin Ersoy, Azra Yenibayrak, Caner Erim ve Emir Morgül üstlenirken çift nikahın ardından ise evli olarak ilk danslarını gerçekleştirdi. Sonrasında masaları dolaşarak tebrikleri kabul eden çift gecenin geç saatlerine kadar müzik eşliğinde konuklarla eğlendi. Gecede Barış Zeren, Vakko imzalı damatlığıyla oldukça şıkken Sevgi Püsküllü ise Atıl Kutoğlu imzalı gelinliğiyle göz kamaştırdı. Genç çift düğünün ardından ise balayı için Seyşeller’e gitti.