Şevval Şahin: ‘Yılın Uluslararası Top Model’ Ödülünü Kazandı

Şevval Şahin: ‘Yılın Uluslararası Top Model’ Ödülünü Kazandı Şevval Şahin: ‘Yılın Uluslararası Top Model’ Ödülünü Kazandı

2018 Miss Turkey 1.’si ünlü Model Şevval Şahin, gecede ‘Yılın Uluslararası Top Model’ ödülünün kazananı oldu. Aygünler Mobilya ve Aygünler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aygün takdimiyle ödülünü alan Şevval Şahin, kendisini ödüle layık gören Klass Magazin ailesine teşekkürlerini sunarak konuklara bol eğlenceli bir gece diledi.  

15 yaşında Londra’da keşfedilerek modellik kariyerine çok genç bir yaşta adım atan ünlü Model Şevval Şahin, Klass Ödülleri’nde ödül alanlar listesine adını yazdırdı. 20 finalist arasından Miss Turkey 2018'de birinci olarak Türkiye’de herkes tarafından tanınan bir isim haline gelen, podyumlarda ve çeşitli projelerle kamera karşısına geçen Şevval Şahin, gecede ‘Yılın Uluslararası Top Model’ ödülünün sahibi oldu. Yer aldığı başarılı çalışmalarla da isminden övgüyle söz ettiren Şevval Şahin’e ödülünü ise Aygünler Mobilya ve Aygünler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aygün takdim etti. Sahnede fiziği ve elbisesi ile göz kamaştıran ünlü Model Şevval Şahin, kendisini bu ödüle layık gördüğü için Klass Magazin ailesine teşekkürlerini sunarak herkese bol eğlenceli bir gece diledi.