The Future of Luxury Cappadocia Edition Görkemli Bir Organizasyonla Gerçekleşti

The Future of Luxury Cappadocia Edition Görkemli Bir Organizasyonla Gerçekleşti The Future of Luxury Cappadocia Edition Görkemli Bir Organizasyonla Gerçekleşti

İlki Pandemiden hemen sonra 2020 Eylül ayında Ritz Carlton Istanbul'da gerçekleşen ve dünyanın değişik bölgelerinden Turkiye'ye ust segment misafir gönderen yaklaşık 80 VIP acente Kapadokya'da buluştu.

Turkiye'nin seçkin otellerinin ve Sağlık Turizminin önde gelen firmalarının katıldığı organizasyonda 2022 sezonu için görüşmeler yapıldı. Ozellikle Rusya, Azerbaycan, Kazakistan ve Ukrayna gibi Turkiye'ye en yoğun ust segment misafir gönderen ülkelerden gelen acenteler Kapadokya'nin büyüleyici ortamından etkilendiklerini soyleyerek , bu sene Turkiye'nin her bölgesinde ciddi anlamda turist sayısının artacağını belirttiler. The Future of Luxury organizatorleri Mustafa Gencay ve Erol Danacı ise yaptıkları açıklamada; Turkiye'nin herbir köşesinin dünyadan turist alabilecek güzelliklere sahip olduğunu belirterek , The Future of Luxury ile ulkemize harcama gücü yüksek, nitelikli turist getirmek konusunda calismalara devam ettiklerini belirttiler. Önümüzdeki günlerde bir sonraki The Future of Luxury organizasyonunun konseptini ve gerceklesecek bölgeyi aciklayacaklarini , bu konuda çalışmalarının devam ettiğini belirterek , Turkiye'ye katkı sağlamaya devam edeceklerini sozlerine eklediler.