The Marmara Bodrum’da Bu Yaz Çok Hareketli Geçecek

The Marmara Bodrum’da Bu Yaz Çok Hareketli Geçecek The Marmara Bodrum’da Bu Yaz Çok Hareketli Geçecek

The Marmara Bodrum’da Tuti Sessions, Cüneyt Kurt’un başlattığı, Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen efsane White Nights etkinliği ile başlıyor! Eşsiz manzarası ile bilinen The Marmara Bodrum, Tuti Sessions etkinlikleriyle, yaz boyunca Bodrum’a renk katacak!  

The Marmara Bodrum bir kez daha yaza damga vurmaya hazırlanıyor! Türkiye’nin deneyimli DJ’leri Tuti Sessions ile efsane gecelere, White Nights etkinliğiyle geri dönüyor! 1 Temmuz’da Cüneyt Kurt’un başlattığı ve Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen White Nights Açılış Gecesiyle start verecek olan etkinliklere, Selma Şeşbeş ev sahipliği yapıyor.

The Marmara Bodrum, Türkiye’nin bir dönemine imzasını atan DJ’ler ile Tuti Lounge & Bar terasında eğlence severlere unutulmaz bir yaz vaat ediyor. Cüneyt Kurt, White Nights müziğini “Eskiler, yeniler ama hep iyiler,” diyerek özetliyor…

Muhteşem Bodrum manzarası eşliğinde, Cüneyt Kurt, Yosi Gabay, Vedat Dilber, Semih Salhon, Alper Levi, Niso Adato, Nazım Betin, Atilla Şen, Ali Çarmıklı, Murat Güney ve Niyazi Yelkencioğlu Tuti Sessions için geri sayım başladı. The Marmara Bodrum, Tuti’nin eşsiz lezzetleri ve nefis kokteylleri ile konuklarını ağırlamaya hazır!

The Marmara Bodrum’un eşsiz mimarisinde doğa ve konfor kusursuz bir şekilde harmanlanıyor. İnce detaylarda gülümseten esprili objeler ve sanat eserleri bir anda etrafınızı sarıyor. Muhteşem gün batımı manzarası, şehir merkezine yakınlığı, lüksü, konforu ve hijyeni buluşturan The Marmara Bodrum, butik otel anlayışı ile hizmet veriyor. The Marmara Bodrum, Bodrum’u dört mevsim yaşamak isteyenlerin bu yaz cuma gecelerinin değişmez adresi oluyor.