Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti!

Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti! Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti!

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından üniversiteli gençleri güçlendirmek ve onların sosyal fayda yaratan projelerini desteklemek amacıyla hayata geçirilen TOG Bazar, bu yıl “Kadınlar Güçlendikçe, Dünya Değişecek” sloganıyla 14 Mayıs Salı günü Divan Kuruçeşme’de gerçekleşti!  

TOG Bazar; Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından TOG Sosyal Komite üyelerinin destekleriyle Türkiye’nin 81 ilinde sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren Toplum Gönüllüsü gençleri desteklemek ve gençlerin dünyayı iyileştiren projelerine dikkat çekmek amacıyla hayata geçiriliyor. 14 Mayıs tarihinde 16’ncı kez kapılarını açan TOG Bazar’dan elde edilen gelirin tamamı Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine ve projelerine kaynak oldu.
Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda, Boyner ve Budget sponsorluğunda, ayni destek sağlayan Transay ve Medline Sağlık Grubu’nun katkılarıyla Divan Kuruçeşme’de gerçekleşecek etkinliğe bu yıl 150’ye yakın marka ve 1.223 ziyaretçi katıldı. Bu yıl da etkinliğe katılan herkes Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerin, sosyal ve çevresel sorunlara çözüm üreten sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmak için bir araya geldi.
 
Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti! Aslı Bayraktar
Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti! Aslı Pamir - Ebru Kumova
Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti! Aslı Pamir
Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti! Hülya Eltemur - Ayşe Kırımlı - Zeynep Üstünel
Tog Bazar 16. Yılında “Kadınlar Güçlendıkçe, Dünya Değışecek” Sloganıyla Gerçekleşti! Hülya Eltemur