Turgay Tanülkü Yeni Rolüyle Tüm Türkiye'yi Ağlatacak

Turgay Tanülkü Yeni Rolüyle Tüm Türkiye'yi Ağlatacak Turgay Tanülkü Yeni Rolüyle Tüm Türkiye'yi Ağlatacak

Bir dedeyle ve lösemi hastası torununun hikayesinin anlatıldığı ‘Dedemin Gözyaşları’ filminde rol alan usta oyuncu Turgay Tanülkü, karakteriyle sinemaseverleri gözyaşlarına boğacak.  

Bu yılın merakla beklenen filmi ‘Dedemin Gözyaşları’ vizyon için gün sayıyor. Bir dede ve lösemiye yakalanan torunun arasında duygusal bağın anlatıldığı filmde Turgay Tanülkü’nün rolü sinema salonlarını gözyaşlarına boğacak. Dede Kemal’e hayat veren Halil Ergün’ün en yakın arkadaşını oynayan Tanülkü, torununu kurtarmaya çalışan arkadaşının en büyük destekçisi olacak. Usta oyuncu, yakın dostu ve torununa hazırladığı sürprizle hem izleyicinin gönlünde taht kuracak, hem de sevginin, dürüstlüğün ve azmin sembolü olacak…
İhsan Taş’ın yazıp yönettiği filmde; Turgay Tanülkü’ye, Halil Ergün, Erkan Petekkaya, Ali Kürşat Uzun, Cem Kılıç, Seda Tosun, Elif Kaya, Sinem Yıldırım, Ali İpin, Aliye Uzunatağan, Sinan Bengier, Hüseyin Elmalıpınar, Kubilay Eraslan, Elif Güçkıran, Eylül Akdağ, Kıvanç Erkan, Evrim Polat, Kerem İçyer, Emrah Doğan, Can Kolukısa ve Yavuz Karakaş gibi bir birinden önemli oyuncular eşlik ediyor.
Taş Film ve Öndeş A.Ş ortaklığı ile hayata geçirilen film, 18 Mart Cuma günü sinemaseverle buluşacak.