Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı

Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı

Türk Kalp Vakfı yararına, AFWEU’nun Kurucusu ve Modacı Aydın Açık tarafından düzenlenen “AFWEU Fashion Week” kapsamında Sütlüce, Clarion Hotel Golden Horn’da keyif dolu bir defile gerçekleşti. Kazakistan'dan gelen, dünyanın en genç tasarımcısı olan 7 yaşındaki Inzhu Muratbekova’ya ait tasarımların da sergilendiği defile, 12 çocuk modelin muhteşem sunumuyla başlarken ünlü modacı Muammer Ketenci de defilede yeni koleksiyonunu sergiledi. Clarion Hotel’in muhteşem Haliç manzaralı atmosferinde renkli görüntülere sahne olan defileye çok sayıda davetli katıldı.  

Afweu’nun Kurucusu ve Modacı Aydın Açık tarafından düzenlenen “AFWEU Fashion Week” kapsamında Sütlüce, Clarion Hotel Golden Horn’da ‘İyi Kalpler Hep Birlikte’ defilesi gerçekleşti. Türk Kalp Vakfı yararına gerçekleşen defilede iş, sanat, medya ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda önemli isim yer alırken organizasyon büyük beğeni topladı. Fransa, Hollanda, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan ve Türkiye’den 8 tasarımcıya ait koleksiyonların yer aldığı defilede açılış konuşması yapan Türk Kalp Vakfı Başkanı Kenan Güven; “Türk Kalp Vakfı olarak, 49 yıldır kalp damar hastalıkları konusunda farkındalık yaratarak hem ülke çapında hem de uluslararası alanlarda kalp sağlığı bilinci oluşturuyoruz. Tedavi edilebilir ve çok basit adımlarla önlenebilir olan kalp damar hastalıklarına bağlı ölümleri yüzde 80 oranında azaltarak iyi kalpler için hep birlikte hemen harekete geçin diyoruz.” dedi.  Kazakistan'dan gelen, dünyanın en genç tasarımcısı olan 7 yaşındaki Inzhu Muratbekova’ya ait tasarımların sergilendiği defile, 12 çocuk modelin muhteşem sunumuyla başladı. Genç girişimci Gözde İşbilir'in kreatif tasarımlarıyla devam eden etkinlikte, avangarde tasarımlarıyla tanınmış Hollanda'dan Addy Van den Krommenacker’a ait tasarımlar beğeniyle izlendi. Kazakistan'dan gelen tasarımcı Gülnur Tazhegenova’nın "kadınların hüzün ve zorluklarını" yansıttığı ve büyük ilgi toplayan tasarımlarından sonra, Kazakistan'ın ünlü ismi Aydana Omarova’nın kültürel tasarımları yer aldı. 2024 yılının yeni avangarde koleksiyonuyla geceye renk katan, Türkiye'nin tanınmış tasarımcısı Muammer Ketenci’nin tasarımlarıyla sona eren defile davetlilerden tam not aldı.
 
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Aydın Açık
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Ayşe Şengel
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Gökhan Ciğercioğlu
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Gözde İşbilir-Dilara Kırmıt
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Hayat-Kenan Güven, Ahmet-Sema Çağlar
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Inzhu Muratbekova
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Kenan Güven
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Muammer Ketenci
Türk Kalp Vakfı Yararına Düzenlenen Defile Büyük Beğeni Topladı Muammer Ketenci