Türkan Şerbetçi: “Sosyal Girişimci” Ödülünü 500 Kişinin Büyük Alkışları Eşliğinde Aldı

Türkan Şerbetçi:  “Sosyal Girişimci” Ödülünü 500 Kişinin Büyük Alkışları Eşliğinde Aldı  Türkan Şerbetçi: “Sosyal Girişimci” Ödülünü 500 Kişinin Büyük Alkışları Eşliğinde Aldı

Nigella Klass Ödülleri’nde “Sosyal Girişimci” ödülü ise gazino kültürünü modernize ederek yepyeni bir eğlence anlayışı getiren ve İstanbul’un en sevilen mekanlarından birisi olan Cahide Palazzo’yu yaratan Türkan Şerbetçi’nin oldu. Türkan Şerbetçi’ye ödülünü ünlü şarkıcı Ege takdim etti.  

Hayırseverliği ve sosyal sorumluluk projelerindeki aktif rolleriyle herkese örnek olan Türkan Şerbetçi, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Sosyal Girişimci’ ödülünü kazanan isim oldu. Özellikle erkek egemen eğlence sektöründeki başarısıyla tanınan, aynı zamanda dostlarına karşı vefası ve yardımseverliğiyle de dikkat çeken bir isim olarak öne çıkan Türkan Şerbetçi, gecenin en çok ilgi gören isimlerinden birisi oldu. Sahneye büyük bir alkış eşliğinde çıkan Türkan Şerbetçi’ye ödülünü ünlü sanatçı Ege takdim etti. Her zaman olduğu gibi bu gecede de zarafeti ve inceliği ile beğeni toplayan Türkan Şerbetçi ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’na ve tüm Klass ailesine teşekkür etti. Tören bitiminde de konukların tebriklerini oldukça sıcak bir şekilde kabul eden Türkan Şerbetçi yakın dostları ile birlikte objektiflere poz verdi. Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’nu da ayrıca tebrik eden Türkan Şerbetçi, Kapucuoğlu’na başarılarının devamını diledi.

 
Türkan Şerbetçi:  “Sosyal Girişimci” Ödülünü 500 Kişinin Büyük Alkışları Eşliğinde Aldı  Ege, Türkan Şerbetçi
Türkan Şerbetçi:  “Sosyal Girişimci” Ödülünü 500 Kişinin Büyük Alkışları Eşliğinde Aldı  Türkan Şerbetçi