Ülker Hızal-Mustafa Yazıcı: Mutlu Birlikteliklerini Şık Bir Düğünle Taçlandırdılar

Ülker Hızal-Mustafa Yazıcı: Mutlu Birlikteliklerini Şık Bir Düğünle Taçlandırdılar Ülker Hızal-Mustafa Yazıcı: Mutlu Birlikteliklerini Şık Bir Düğünle Taçlandırdılar

Hitit Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ülker Hızal ve Diler Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Yazıcı, görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törene 400 seçkin davetli katılarak çiftin mutluluğuna ortak oldu.  

İş dünyasının başarılı isimleri Diler Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Yazıcı ile Hitit Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ülker Hızal, mutlu birlikteliklerini bir ömür boyu mutluluğa “evet” diyerek taçlandırdı. Şık bir düğün ile dünyaevine giren çifti bu özel günlerinde aile ve yakın dostları yalnız bırakmadı.
Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğün törenine iş ve sosyal yaşam dünyasından 400 seçkin davetli katılarak Hızal ve Yazıcı ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Ceremony Events’ın organizasyonu ile düzenlenen muhteşem gecede Ülker Hizal-Mustafa Yazıcı çifti iyi ve kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta beraber olmaya söz vererek hayatlarını birleştiren imzayı attı.
Ülker Hızal ve Mustafa Yazıcı şahitlerin huzurunda bir ömür boyu mutluluğa “evet” derken çiftin aileleri duygu dolu anlar yaşayarak zaman zaman göz yaşlarına hakim olamadı. Ülker Hızal gecede Zuhair Murad imzalı bir gelinlik tercih ederken Mustafa Yazıcı ise Loro Piana marka damatlığıyla oldukça şıktı. Düğünde sahne alan ünlü Sanatçı Ebru Gündeş en duygusal parçalarını çift için seslendirerek geceye renk kattı.