Ünlü Manken Deniz Akkaya, Önceki Gün İstinyepark'da Objektiflere Takıldı

Ünlü Manken Deniz Akkaya, Önceki Gün İstinyepark'da Objektiflere Takıldı Ünlü Manken Deniz Akkaya, Önceki Gün İstinyepark'da Objektiflere Takıldı

Yeni saç stili ve giyim tarzı ile dikkatleri üzerinde toplayan Akkaya bir arkadaşıyla birlikte geldiği alışveriş merkezinde dünyaca ünlü mağazaları gezerek alışverişin keyfini çıkardı.

Alışveriş turunun ardından görüntülenen Deniz Akkaya, aracına binmeden önce muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi. Eski eşi Efe Önbilgin 3 yıl önce, 10 yaşında ki kızının bikinili fotoğraflarını paylaştığı iddiasıyla velayetin düzenlenmesi için ünlü mankene dava açmıştı. Geçtiğimiz gün sonuçlanan davada hakim Akkaya haklı bulunmuştu. Kendisini görüntüleyen muhabirlerin davayı hatırlatarak, "Geçmiş olsun Deniz hanım davayı kazanmışsınız." demesi üzerine Deniz Akkaya "Teşekkür ederim, bugüne kadar ben hep kazandım." diyerek cevap verdi. Başka soru almadan Markalar Sokağı'nda ki vale noktasından arkadaşıyla birlikte araca binen Akkaya, alışveriş merkezinden ayrıldı.