Ünlüler İstanbul Caddelerini Renklendirdi

Ünlüler İstanbul Caddelerini Renklendirdi Ünlüler İstanbul Caddelerini Renklendirdi
HAMDİ ALKAN

SINGLE TAKILIYORUM
Usta komedyen ve yönetmen Hamdi Alkan, önceki gün İstinyePark'da görüntülendi. Tek başına alışverişe gelen Hamdi Alkan, yalnızlıktan rahatsız olmadığını söyledi. Alkan, “Bu aralar single takılıyorum ve gayet memnunum. Sürekli aşk var mı? soruları geliyor. Siz sormadan ben son kez söylemiş olayım hayatımda kimse yok! Yalnızım ve bu durumdan rahatsız değilim ve çok mutluyum” dedi.

YASEMİN ÖZİLHAN

KENDİME ZAMAN AYIRMAYI SEVİYORUM

Sosyetik güzel Yasemin Özilhan, önceki gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı. Tarzı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Özilhan, bütün bir günü alışverişe ayırarak mağazaları dolaştı.
Güzel havanın da tadını çıkaran ünlü isim, “Kendime vakit ayırmayı seviyorum. Evin bazı eksikleri vardı öncelikle onları tamamladım” dedi. Her paylaşımıyla konuşulmayı başaran Yasemin Özilhan, “Sosyal medyada güzel bir ailem var. Onlarla iletişimde olmayı seviyorum. Fotoğraf çekilmeyi de paylaşmayı da seviyorum” diyerek mağazaları gezmeye devam etti.


HAZAR ERGÜÇLÜ

DİLBER’DEN BÜYÜK SÜRPRİZLER GELECEK

Son günlerin en çok konuşulan ismi Hazar Ergüçlü, set arasında İstinyePark'a gelerek alışveriş turuna çıktı. 'İnci Taneleri' dizisindeki dans performanslarıyla gündem olan Ergüçlü, “Dilber’i çok sevdim. Dışarıdaki tepkiler de gayet güzel. Şu an Dilber hakkında çok şey söyleyebilirim ama sürprizleri bozmak istemiyorum. Yakında çok şaşıracağımız şeyler olacak” dedi.


BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU
 
BU HAVADA EVDE KALAMAZDIM

Ünlü oyuncu Başak Gümülcinelioğlu, önceki gün İstinyePark'da görüntülendi. Neşeli tavırlarıyla dikkatleri çeken güzel oyuncu, objektiflere poz verip muhabirlerin sorularını da yanıtladı. Yeni dizisi Kül Masalı ile ekranlara dönen Gümülcinelioğlu, “Kül Masalı çok yakında başlayacak. Heyecanla bekliyoruz. Onun dışında sakin ilerliyor. Hava o kadar güzel ki bu havada evde kalamazdım. Biraz alışveriş biraz çay kahve havanın tadını çıkaracağım” dedi.
Başak Gümülcinelioğlu, sevenlerinin fotoğraf isteklerini de kırmayarak tek tek fotoğraf çekildi.