Vichy’den Yılın En Büyük Anti-Age Lansmanı

Vichy’den Yılın En Büyük Anti-Age Lansmanı Vichy’den Yılın En Büyük Anti-Age Lansmanı

Cilt ihtiyaçlarına uygun güçlü ürünleriyle etkili çözümler üreten Vichy, yaşlanma karşıtı cilt bakım serumu Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum’u güzellik tutkunlarıyla buluşturdu. Geçtiğimiz günlerde Cecconi’s Soho House’ta gerçekleşen Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum lansmanı ile Vichy, yaşlanma karşıtı bakımda ses getirdi. Oyuncu Ebru Şahin ve influencer Ezgi Fındık’ın katılım gösterdiği lansmanda Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum’un güçlü özellikleri ve faydaları paylaşıldı.  

Vichy, güçlü etkinliğe sahip Liftactiv Supreme serisinin yeni üyesi kırışıklık karşıtı Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum’un lansmanını gerçekleştirdi. Vichy’nin ev sahipliği yaptığı etkinliğe tanınmış isimlerden Ebru Şahin ve Ezgi Fındık da katıldı. Cilt bakım tutkunları ve Vichy uzmanlarının da yer aldığı lansmanda anti-age cilt bakımındaki son trendler, Vichy ürünlerinin arkasında yatan bilim ve Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum’un faydaları konuşuldu.

Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum ile genç ve dolgun bir cilt görünümü!
Cildin sağlıklı görünümü için arayış ve araştırmalarını sürdüren Vichy, cildin zaman içindeki gelişimine etken eden unsurların kapsamlı çalışmasına dayalı uzmanlığını geliştiriyor. Vichy’nin yaşlanma karşıtı bakımda en etkin sonucu sağlayan Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum, %1.5 Saf Hyalüronik Asit, Cg vitamini ve Vichy Volkanik suyu içeriğiyle kırışıklıkları ve ince çizgileri dolduruyor. Cilt yapısı desteğinin bozulması ve Hyalüronik Asit kaybının neden olduğu yaşlanma belirtilerinin görünümünü düzeltiyor, cilde genç ve dolgun bir görünüm kazandırıyor.
Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum; kırışıklık karşıtı bakımda yüksek oranda saf Hyalüronik Asit, Cg Vitamini ve Vichy Volkanik Suyu ve peptitlerin güçlü ve benzersiz birleşimi sayesinde günlük epidermal Hyalüronik Asit kaybını cilde %100 geri kazandırıyor. Klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip Vichy Liftactiv Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum, 6 haftada kırışıklık görünümünü %47*, ince çizgi görünümünü ise %60 azaltıyor.