VİDEO HABER/Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar İle Pandemi Sürecini ve 2021 Hedeflerini Konuştuk

VİDEO HABER/Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar İle Pandemi Sürecini ve 2021 Hedeflerini Konuştuk VİDEO HABER/Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar İle Pandemi Sürecini ve 2021 Hedeflerini Konuştuk

Bütün dünyayı saran ve küresel çapta birçok sektörü olumsuz etkileyen pandemi süreci turizm sektörünü de derinden etkiledi. Sektörde 34 yıldır faaliyet gösteren Türkiye’nin en güçlü seyahat acentelerinden Jolly Tur, daha önceki krizlerde olduğu gibi bu krizde de ayakta kalmayı başaran ender markalardan bir tanesi.

Misafirlerini mağdur etmemek adına iptal edilen rezervasyonların iadesini gerçekleştiren, alternatif olarak da farklı tarihte ücret farkı olmaksızın konaklama imkânı sunan Jolly Tur kalitesini bir kez daha ortaya koyarak misafirlerinin güvenini tekrar kazanmanın gururunu yaşıyor. Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ile şirket olarak pandemi sürecini nasıl geçirdiklerini, misafirlerini mağdur etmemek adına onlara sundukları imkanları, sektörün içinde bulduğu durumu ve gelecek dönemle ilgili öngörülerini KlassTV için konuştuk.”