VİDEO HABER/Ünlü Oyuncu Salih Bademci, Oyunculuk Serüvenini, Mutlu Aile Yaşantısını KlassTV’ye Anlattı

VİDEO HABER/Ünlü Oyuncu Salih Bademci, Oyunculuk Serüvenini, Mutlu Aile Yaşantısını KlassTV’ye Anlattı VİDEO HABER/Ünlü Oyuncu Salih Bademci, Oyunculuk Serüvenini, Mutlu Aile Yaşantısını KlassTV’ye Anlattı

Türkiye onu bir dönem dizi sektörüne damgasını vuran “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde canlandırdığı “Hakan” karakteriyle tanıdı. Kariyerinde Elveda Rumeli, Kiralık Aşk, Barda ve Ulan İstanbul gibi projelerde rol alan ve tiyatro sahnelerinde de kendisini gösteren Salih Bademci oyunculukta başarının formülünün beğenilme arzusu ve meslek aşkında saklı olduğunu söylüyor.

Aynı zamanda bir çocuk babası olan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi ile birlikte mutlu bir aile hayatı sürdüren Salih Bademci, pandemi koşullarına rağmen çok sevdiği sahne sanatlarından kopmayarak bir aile komedisi olan “Fanatik” adlı tiyatro oyununun kadrosunda yer alıyor. Kendine has duruşu ve espritüel kişiliği ile sektörün en beğenilen isimlerinden birisi olan Salih Bademci ile büyük beğeni kazanan “Kırmızı Oda” projesini, sektöre giriş ve yükselme hikayesini, oyunculuk serüveninin nasıl başladığını ve mutlu aile yaşantısını KlassTV izleyicileri için Çırağan Palace Kempinski’nin muhteşem atmosferinde konuştuk.