Yves Rocher İzmir İstinyepark Mağazası, Marka Yüzü Alp Navruz’un Katıldığı Keyifli Davet İle Açıldı

Yves Rocher İzmir İstinyepark Mağazası, Marka Yüzü Alp Navruz’un Katıldığı Keyifli Davet İle Açıldı Yves Rocher İzmir İstinyepark Mağazası, Marka Yüzü Alp Navruz’un Katıldığı Keyifli Davet İle Açıldı

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, Türkiye’deki 242. mağazasını İzmir İstinyePark’ta açtı! 5 Kasım Cuma günü gerçekleşen keyifli davete, Yves Rocher Anti Chute Serisi marka yüzü Alp Navruz da katıldı.  

Yves Rochernin yeni mağazası açılış daveti, Yves Rocher Türkiye ve Romanya Pazarlama Dİrektörü Doruk Cenkçi ve Anti Chute marka yüzü başarılı oyuncu Alp Navruzun keyifli sohbeti ile başladı. Açılış töreni öncesi gerçekleşen panelde Alp Navruzun saç oluşumunu destekleyen ve saç dökülmesini engelleyen Anti Chute uzman bakım serisiyle marka ile başlayan iş birliği, dizi çekimleri, hayatı ve gelecekteki heyecan verici projeler konuşuldu.
Sohbet sonrası, Yves Rocher Türkiye ve Romanya Genel Müdürü Elif Berker ve Alp Navruz mağazanın açılışını yaparken, yeni mağazayı keşfeden Alp Navruz hayranları ile bir araya geldi.
Fransada Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nda uzmanlar tarafından geliştirilen özel serileri ve bitkisel güzelliği herkes ile buluşturmak için Türkiyedeki 242. mağazasını açan Yves Rochernin, İzmir İstinyeparktaki davetine büyük ilgi vardı.