Zahide Yetiş, Oğlu Aras’ın Yeni Yaşı İçin Özel Bir Kutlama Düzenledi

Zahide Yetiş, Oğlu Aras’ın Yeni Yaşı İçin Özel Bir Kutlama Düzenledi Zahide Yetiş, Oğlu Aras’ın Yeni Yaşı İçin Özel Bir Kutlama Düzenledi

Ünlü Sunucu Zahide Yetiş, oğlu Aras’ın yeni yaşı için Crowne Plaza İstanbul Florya Hotel’de şık bir doğum günü partisi düzenledi. Düzenlenen doğum günü partisine Zahide Yetiş’in yakın dostları ve oğlu Aras’ın arkadaşları katıldı.  

Ekranların sevilen yüzü, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane programının Sunucusu Zahide Yetiş, oğlu Aras’ın doğum günü organizasyonu için şık parti düzenledi. Crowne Plaza İstanbul Florya Hotel’de gerçekleşen doğum günü partisine Zahide Yetiş’in yakın dostları ve oğlu Aras’ın arkadaşları katıldı. Tüm hazırlıkların By Mustafa Organizasyon tarafından kusursuz bir şekilde yapıldığı partide Aras, animatörler eşliğinde arkadaşlarıyla doyasıya oyun oynayarak keyifli vakit geçirdi. Başarılı Sunucu Zahide Yetiş ise bir yandan oğluyla vakit geçirirken bir yandan da dostları ile yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi. Araba konseptiyle özel olarak tasarlanan doğum günü pastasını oğlu Aras ile birlikte alkışlar eşliğinde kesen Zahide Yetiş, partiye katılan tüm dostlarına teşekkür ederek orada bulunmalarının çok kıymetli olduğunu dile getirdi. Pastanın tadına konuklarla birlikte bakan Zahide Yetiş ile oğlu Aras, pasta tadımından sonra da çalan müziklerle dans ederek eğlendi.
 
Zahide Yetiş, Oğlu Aras’ın Yeni Yaşı İçin Özel Bir Kutlama Düzenledi Zahide Yetiş-Aras Arısoy
Zahide Yetiş, Oğlu Aras’ın Yeni Yaşı İçin Özel Bir Kutlama Düzenledi Tuğra-Sevil Tuğul
Zahide Yetiş, Oğlu Aras’ın Yeni Yaşı İçin Özel Bir Kutlama Düzenledi Mustafa Bozkurt-Sanem Çelik