Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu

Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu

1. Altın Zafer Ödülleri, Tuğçe Sarıkaya Dağıstan’ın organizasyonu ve ev sahipliğinde Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Tolga Güleç’in gerçekleştirdiği ödül töreninde sanat camiasından birbirinden ünlü isimler ödüllerini aldılar. Törende Klass Magazin 91. ödülünü alarak bir kez daha “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi” ödülünün sahibi olurken ödülü Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu aldı.  

Tuğçe Sarıkaya Dağıstan’ın organizasyonuyla gerçekleşen 1. Altın Zafer Ödülleri sahiplerini düzenlenen görkemli bir törenle buldu. Tuğçe Sarıkaya Dağıstan’ın ev sahipliğinde Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninin sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Tolga Güleç üstlendi. Pandemi koşullarına uyularak gerçekleştirilen törene iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda seçkin konuk katıldı. Görkemli ödül töreninde sanat camiasından birbirinden ünlü isimler ödüllerini aldılar. Kültür Sanat Alanında En Başarılı Belediye Şişli Belediyesi – Muammer Keskin olurken, Yaşam Boyu Onur Ödüllerine Müjdat Gezen, Erkan Özerman, Atilla Atasoy, Güngör Bayrak layık görüldü. Törende Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, Klass Magazin’in 91. ödülünü alarak bir kez daha “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi” ödülünün mimarı oldu. Bugüne kadar birçok kez moda ödülü alan İvana Sert de gecede 'Yılın En Stil Kadını' seçildi. Ödül törenine Lady Thin markası da düzenlediği defile ile renk kattı.
 
Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Özge Ulusoy, Tolga Güleç
Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Ivana Sert
Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Mevlüt Dede
Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Muammer Kapucuoğlu
Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Özge Ulusoy, Erkan Özerman
Altın Zafer Ödülleri Şık Bir Törenle Sahiplerini Buldu Gönül Bulut, Ebru Elver, Hüsniye Kaya, Bülent Kaya, Safiye Soyman, Koray Güler