Cadaro House İhtişamlı Konseptiyle Ankara'da Açıldı

Cadaro House İhtişamlı Konseptiyle Ankara'da Açıldı Cadaro House İhtişamlı Konseptiyle Ankara'da Açıldı

Ayşe-Yusuf Yıldız çiftinin sahibi olduğu Cadaro House, Ankara’da düzenlenen şık bir davetle hizmete açıldı. Bünyesinde restoran, brassarie ve mücevher mağazası gibi farklı konseptlerin yer aldığı Cadaro House’un açılış davetine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Davet boyunca 2500 metrekarelik alan üzerine kurulu olan Cadaro House’un sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olan konuklar koreografisini Asil Çağıl’ın yaptığı mini defile ile Cadaro House’da yer alan mücevher markalarının tasarımlarını inceleme fırsatı buldular.

Cadaro Jewellery markasının yaratıcılarından Ayşe ve Yusuf Yıldız'a ait Cadaro House Türkiye'de daha önce denenmemiş bir konseptle Ankara’nın en merkezi konumlarından biri olan Filistin Caddesi'nde açıldı. Ayşe-Yusuf Yıldız çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetine sanat, medya ve sosyal yaşam dünyasının tanınmış isimleri katıldı. Davet boyunca konuklarına Cadaro House konseptiyle ilgili bilgi veren Yusuf Yıldız “2500 metrekarelik alan üzerinde kurulu Cadaro House’un giriş katında İstanbul'un ünlü mekanlarında görev almış şef Eren Kesimer'in benzersiz tariflerin sunulduğu Cadaro Brasserie yer alıyor. Cadaro Brasserie'ye ek olarak teras katında Ankara'nın benzersiz manzarasına sahip Akdeniz ve Dünya mutfağının örneklerini sunan Fine-Dining konseptiyle Caviar Seafood Restoran misafirlerine eşsiz lezzet imkanı sunuyor. Cadaro House'da Cadaro Jewellery markası bünyesinde Scahffraht, Jörg Heinz, Hans D. Krieger, Isabelle Fa, Odenwald ve Wengenman gibi ünlü mücevher ve ithal porselen aksesuar markaları yer alıyor” dedi. Konuşmanın ardından koreografisini ünlü koreograf Asil çağıl’ın üstlendiği defilede ünlü modeller Cadaro Jewellery markası bünyesinde yer alan markaların mücevherlerini tanıttı. Aynı zamanda açılışa özel olarak gelen iki Michelin yıldızlı Avusturyalı şef Erich Hausler'in muhteşem sunumu ve lezzetli ikramları Caviar Seafood Restoran’ın şefi çağatay Anıl ve Brasserie şefi Eren Kesimer'in hazırladığı lezzetlerle birlikte konuklara ikram edildi. Gece ilerleyen saatlerde parti havasında devam ederken ünlü kemancı Canan Andreson tüm davetlileri gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendirdi. 

Cadaro House’un sahipleri Ayşe-Yusuf Yıldız çifti gece boyunca konuklarıyla yakından ilgilenirken aynı konseptin çok yakında İstanbulluların da hizmetinde olacağını müjdeledi.