Aslışah Alkoçlar & Kaan Demirağ Şık Bir Nikah Töreniyle Mutluluğa ‘Evet’ Dediler

Aslışah Alkoçlar & Kaan Demirağ Şık Bir Nikah Töreniyle Mutluluğa ‘Evet’ Dediler Aslışah Alkoçlar & Kaan Demirağ Şık Bir Nikah Töreniyle Mutluluğa ‘Evet’ Dediler

Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin kızları Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz ay nişanlandığı HD Group'un veliahtı Kaan Demirağ ile dünyaevine girdi. Beşiktaş'taki Four Seasons Hotel’de pandemi nedeniyle aile arasında yapılan ve sadece ailelerin çok yakın dostlarının katıldığı nikahta gelin ve damat şıklıklarıyla göz kamaştırırken nikahın gerçekleştiği salon masalsı dekorasyonuyla dikkat çekti.  

Bir süredir birliktelikleriyle basının yoğun ilgisini gören Aslışah Alkoçlar ve iş insanı Kaan Demirağ Beşiktaş'taki Four Seasons Otel’de düzenlenen törenle dünyevine girdi. Birlikteliklerini sade bir nikah töreni ile taçlandıran ünlü çiftin "Evet" dediği anlar sosyal medyada ilgi gördü. Geçtiğimiz ay 9 Ocak’ta nişanlandıktan çok kısa bir süre sonra nikah masasına oturan çiftin sürpriz denilecek düğün törenine pandemi nedeniyle sınırlı sayıda davetli katıldı. Çift, konukların huzuruna el ele alkışlar eşliğinde çıkarken ardından nikah masasına oturdu. Çiftin ailelerinin ve çok yakın dostlarının katıldığı nikah töreni sırasında Alkoçlar’ın nikâh memurunun sorusuna bağırarak verdiği “evet” yanıtı dikkat çekti.
Geçtiğimiz ay nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin nikahından görüntüleri gelinin ablası Neslişah Alkoçlar sosyal medya hesabından paylaştı. Aslışah Alkoçlar düğününde Özgür Masur imzalı sade bir gelinlik giymeyi tercih ederken Yeşilçam filmlerinden esinlenilen gelinlik büyük beğeni topladı. Nikahın ardından tebrikleri kabul eden gelin ve damat törende şıklıklarıyla da göz kamaştırdı.