Leaders Group, Ferruh Karakaşlı’nın Nişantaşı’ndaki Merkezinde Toplandı

Leaders Group, Ferruh Karakaşlı’nın Nişantaşı’ndaki Merkezinde Toplandı Leaders Group, Ferruh Karakaşlı’nın Nişantaşı’ndaki Merkezinde Toplandı

Sürdürülebilir iktisadi kalkınmaya destek olmakla birlikte toplumun ve bireylerin huzur ve refahının geliştirilmesine hizmet etmek amacı ile kurulan Leaders Group, 3. Mikro Toplantı etkinliğini gerçekleştirdi. Ünlü İş İnsanı ve Modacı Ferruh Karakaşlı’nın Nişantaşı’nda bulunan merkezinde düzenlenen toplantının organizatörlüğünü Leaders Group Kurucusu Cenk Dağcı üstlendi.   

Hak ve adaleti esas alarak, iş ahlakı ve etik kurallara sahip iş ortakları aracılığı ile kurulan, piyasa ekonomisinin temel prensiplerini, milli ve manevi değerleri her daim gözeten Leaders Group, 3. Mikro Toplantı etkinliğini geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Modacı kimliği ile de tanınan başarılı iş insanı Ferruh Karakaşlı’nın Nişantaşı’nda bulunan merkezinde düzenlenen toplantının organizatörlüğünü Leaders Group Kurucusu Cenk Dağcı üstlendi. İş dünyasından çok sayıda önemli ismin katıldığı toplantıda farklı sektörden birçok lider bir araya gelerek ekonomi ve piyasalar hakkında bilgi ve fikir alışverişinde bulundu. Misafirlere sunulan ikramlar eşliğinde keyifli bir ortamda gerçekleşen toplantıda Ferruh Karakaşlı davetlilere moda ve stil konusunda da tavsiyelerde bulundu. İş hayatında şık olmanın püf noktalarını paylaşan ünlü iş insanı salondakiler tarafından büyük bir ilgiyle dinlendi. Toplantı sonrasında karşılıklı sohbet eden katılımcılar bir yandan farklı iş kollarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşırken bir yandan da keyifli bir gün geçirdi.