Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı

Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı

Okul öncesi öğretmeni ve Influencer Güler Işık, çocukların fiziksel ve bilişsel gelişimlerini desteklemek için Emmi Pikler Pedagojisinden ilham alarak tasarladığı ahşap oyuncaklarını  Nişantaşı Mia Bazaar’da davetlilere ve basın mensuplarına tanıttı.  

Güler Işık ‘’ Pandemi döneminde eve kapanan çocukların yaşadığı sorunların, bir eğitimci olarak farkındayım. Bu süreçte elimi taşın altına koydum ve yerel, etik- sürdürebilir üretime dayanan, güvenliği test edilmiş ve çocukların gelişimine katkısı kanıtlanmış oyuncaklar ürettim’’ dedi. Bu oyuncakları bir sene boyunca kendi çocuklarında deneyimleyen Güler Işık bir de oyuncakları oynayacak çocuklar için “Ebeveyn Rehberi” hazırladı.

JoyForLearn Oyuncakları 6 aydan 7 Yaşına Kadar Çocuklar İçin Üretildi
Taşıdığı özellikler nedeniyle üretimde 1.sınıf huş ve kayın ağaçlarını kullandığını söyleyen Güler Işık, “JoyForLearn oyuncakları 6 aydan 7 yaşına kadar çocuklar için üretildi. Tırmanma merdiveni, Çok Amaçlı Oyun Küpü, Dönence, Bebek Pikler, Denge Tahtası ve Kaydırak Rampa gibi güvenli oyuncaklardan oluşmaktadır. Bu oyuncaklar hareketsiz kalan çocukların fiziksel gelişimlerini desteklerken zihinsel gelişimlerini ve yaratıcıklarını da destekler. Çünkü fiziksel gelişim 0-6 yaş ta tüm gelişim alanlarını etkiler.” dedi.


 
Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı Demet Işılyılmaz
Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı Kardelen Acar, Elif Girgin
Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı Ece Nukan
Güler Işık’ın JoyForLearn oyuncakları Nişantaşında tanıtıldı Başak Sungur Oral, Feza Fırat, Oya Anlar Onat