Mert Adalarlı : Şıklığı Ve Karizmasıyla Nigella Klass Ödülleri Gecesinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu

Mert Adalarlı :  Şıklığı Ve Karizmasıyla  Nigella Klass Ödülleri Gecesinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Mert Adalarlı : Şıklığı Ve Karizmasıyla Nigella Klass Ödülleri Gecesinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu

Gayrimenkul sektörünün genç ve başarılı isimlerinden olan ünlü Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı Mert Adalarlı, Nigella Klass Ödülleri’nde “Yılın Uluslararası Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanı” ödülünü almaya hak kazanırken Klass Ödülleri gecesinin en karizmatik isimleri arasındaydı. İş dünyasının da çok yakından tanıdığı bir isim olan Mert Adalarlı, tarzı ile de törenin en çok beğeni toplayan isimlerinden birisi oldu.  

İş ve sosyal yaşam dünyasının en ünlü isimlerinin katıldığı Nigella Klass Ödülleri’nde kırmızı halı geçidi adeta bir şıklık yarışına sahne oldu. Gayrimenkul dünyasının önde gelen ismi Mert Adalarlı’da duruşu ve şıklığı ile törene damgasını vuran isimlerden birisiydi. Beyaz işlemeli smokiniyle dikkat çeken ve gecenin en şık erkeklerinden olan Mert Adalarlı, kırmızı halıda basın mensuplarına uzun süre poz verdi. Gecede aynı zamanda ödül alan başarılı iş insanı yaşadığı sevinci de geceye katılan annesi Melek Adalarlı ve yakın dostlarıyla paylaştı. Nigella Klass Ödülleri’ni büyük bir keyifle baştan sonra kadar takip eden Mert Adalarlı, gecenin sonunda Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu’na teşekkür ederek böylesine muhteşem bir geceye imza attığı için tebrik etti.