Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu

Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. kez sahiplerini buldu. Burcu Esmersoy’un sunumuyla Raffles Hotel İstanbul’da düzenlenen ve yılın en iyi ürünlerinin yanı sıra başarıları, güzelliği ve stiliyle öne çıkan ünlü isimlerin ödüllendirildiği törende iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimleri yer alırken, gece keyif dolu renkli anlara sahne oldu.  

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye’nin, bu yıl onuncusunu gerçekleştirdiği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri, Burcu Esmersoy’un  sunumuyla Raffles Hotel İstanbul’da düzenlendi. Görkemli gecede yılın en iyileri ödülleriyle buluşurken, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının klass isimleri töreni büyük bir ilgiyle takip etti. Watsons’ın renkli dünyasını yansıtan büyüleyici gecede davetliler caz müzik eşliğinde karşılanırken Aslı Kızmaz, kırmızı halıda birbirinden ünlü isimlerle özel röportajlar gerçekleştirdi. Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyilerinin” belirlendiği 10. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde, 26 farklı kategoride 141 aday ürün tüketiciler tarafından oylandı. 2.5 milyonu aşan rekor oy kullanımı ile kategorilerinde en çok oy alan ürünler ödül almaya hak kazandı. Watsons’ın “sürdürülebilir yaşam” misyonunun çevresel ekseni kapsamında TEMA Vakfı iş birliğiyle her davetli adına bir adet fidanın bağışlandığı gece, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden oluşan CEO Band’ın perküsyon şovuyla başladı. Ünlü koreograf ve sanat yönetmeni Nebi Birgi’nin Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 10.yılına özel hazırladığı dans şovu ise büyük beğeni topladı. Gecenin sürpriz ismi ise Türkiye’nin önde gelen rock müzisyenlerinden Teoman oldu. Sahnede geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendiren Teoman, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Ödül gecesinde caz grubu Manuş-u Âlâ ve soul müzik sanatçısı Su Sonia, sahne performansları sergilerken, sahne aralarında da ünlü radyocu Geveze misafirlere eşlik etti.

 
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Başak Dizer
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Berna Öztürk
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Bilge Öztürk, Daren Gerede
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Bilge Öztürk, Muammer Kapucuoğlu, Berna Öztürk
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Burcu Esmersoy
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Demet Akbağ
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu İpek Filiz Yazıcı-Mete Yurddaş
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Mete Yurddaş, Cem Demiröz
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Özge Özpirinçci, Mete Yurddaş
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Sedef Avcı
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Sıla Türkoğlu
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Şahika Ercümen-Mete Yurddaş
Watsons Güzellik Ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. Kez Sahiplerini Buldu Watsons Güzellik Ödülleri