Zafer Murat Mermer,Yeni Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Birlikte Kutladı

Zafer Murat Mermer,Yeni Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Birlikte Kutladı Zafer Murat Mermer,Yeni Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Birlikte Kutladı

Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zafer Murat Mermer, Rumeli Hisarüstü’nde bulunan yalısında yeni yaşını kutladı. Zarif Eşi Merve Mermer’in organize ettiği sürpriz doğum günü partisine çiftin ailesi ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostları katılarak özel günlerine yalnız bırakmadı.  

Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zafer Murat Mermer, yeni yaşını mimar eşi Merve Mermer’in organize ettiği sürpriz doğum günü partisi ile kutladı. Zafer Murat Mermer ve Merve Mermer’in Rumeli Hisarüstü’nde bulunan yalısında düzenlenen sürpriz doğum günü partisine çiftin ailesi ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostları katıldı. Muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde lezzetli ikramların sunulduğu özel partide konuklar birbirinden keyifli anlar yaşadı. Özel olarak hazırlatılan doğum günü pastasının üzerinde yazan, “Murat diye yazılır altın kalp diye okunur” yazısı 50. yaş gününü kutlayan Zafer Murat Mermer’i oldukça duygulandırdı. Pastasını alkışlar eşliğinde üfleyen Zafer Murat Mermer, bu özel partiyi hazırlayan eşi Merve Mermer’e ve kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Pastanın tadına misafirleriyle bakan Zafer Murat Mermer ve Merve Mermer, gün boyunca dostlarıyla neşeli sohbetler ederek keyifli bir gün geçirdi.
 
Zafer Murat Mermer,Yeni Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Birlikte Kutladı Alara Öz-Merve Mermer-Esin Seçkin
Zafer Murat Mermer,Yeni Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Birlikte Kutladı Fuat Sezen-Zafer Murat- Merve Mermer-Cahit Bilgi
Zafer Murat Mermer,Yeni Yaşını Ailesi ve Dostlarıyla Birlikte Kutladı Füsun Uysal,-Zafer Murat- Merve Mermer-Mete Uysal