Her Gününüz Sevgililer Günü Gibi Geçsin

Her Gününüz Sevgililer Günü Gibi Geçsin Her Gününüz Sevgililer Günü Gibi Geçsin

Sevgi ayındayız… Sevgi, özellikle bu dönemde bize en çok lazım olan şey. Savaşların, kanlı eylemlerin etrafımızı sardığı bu dönemde inanıyorum ki sevgi ve biraz duyarlılık tüm bunların üstesinden gelecek.

Sadece 14 Şubat’ta değil; tüm yaşamınız boyunca umarım sevenleriniz, hatırlayanlarınız bol olur ve her gününüz Sevgililer Günü gibi geçer… Amiiiiinnn :)

Ve Halil’ciğim seni çok seviyorum…

 

KARACA HOME’DAN AŞK DOLU BİR KOLEKSİYON

Karaca Home’u son dönemde çok beğeniyorum. Sevgililer Günü için hazırladığı nevresim takımına da bayıldım. Cıvıl cıvıl ve aşk dolu hangi kadına alsanız mutlu olur bence.

 

AŞKINIZA EN öZEL HEDİYE; TOSHIBA ULTRA HD 4K HİBRİT

Bu sene Sevgiler Günü’nde, “Ne hediye alsam, nasıl fark yaratsam?” stresinden sizi Toshiba kurtaracak. Doğrusu bana şöyle bir Radius 12 modeli gelse bayılırım. :) Kullanıcıların Windows 10 işletim sisteminin üstün özelliklerinden daha fazla yararlanması için özel olarak tasarlanan dünyanın ilk 12,5 inç Ultra HD 4K Hibrit bilgisayarı olan bu ürün bir harika…

 

GALATA’NIN BüYüLü ATMOSFERİ AŞKINIZA ŞAHİTLİK EDECEK

Galata’nın ruhunu ve romantizmini bu özel günde yaşamaya ne dersiniz? Galata bölgesinde bulunan Meroddi Butik Oteller sizler için harika bir Sevgililer Günü programı hazırlamış. çiftlerin odalarında güller, şampanya ve çikolata ile karşılandığı otelde dileyenler akşam yemeğini ve kahvaltıyı odalarında baş başa yeme ayrıcalığını yaşayabiliyorlar.

 

SANATSEVER AŞIKLAR İçSEL BİR YOLCULAĞA çIKACAK

Sevdiğinizle bir sergi gezmeye ne dersiniz? Şenay Akkurt’un ilk kişisel sergisi “Aç Kapıyı Sen Geldin” D’artGallery’de sanatseverlerle buluşuyor. 6-28 Şubat 2016 tarihleri arasında açık olacak sergi, hayattaki sorgularımızı ve engellerimizi simgeleyen kilitlerden, çözümlerin kendimizde olduğunu müjdeleyen anahtarlardan, içsel yolculuğumuzda dönüşüme açılan kapılardan oluşuyor.

 

ALL HAPPY DAYS HEDİYE ALIŞVERİŞİNİZİ KEYFE DöNüŞTüRüYOR

Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı koleksiyonu ile All Happy Days hem erkek hem de kadınlar için kurtarıcı bir dekorasyon mağazası olacak. Beyler için şık saat saklama kutuları, satranç takımı ya da karaf seçeneklerinin yer aldığı All Happy Days’de hanımlar için de birbirinden farklı ve romantik hediyeler bulmak mümkün… Benim favorim resimdeki köpek biblosu oldu.