ARAMIZA HOŞGELDİN KLASS TV

ARAMIZA HOŞGELDİN KLASS TV ARAMIZA HOŞGELDİN KLASS TV

İlkbaharını kaygılarla, öngöremediğimiz günlerle geçirdiğimiz 2020 yılının yazını da geride bıraktık. Eylül’le birlikte yeni sezona sımsıcacık bir merhaba diyorum. Eylül ayı hep beni heyecanlandırır. Ama inanın bana hiç bu seneki kadar heyecanlandırmamıştı. Olumsuz durumlar karşısında gardını alan, çözümü ise çalışmaktan yana bulan bir insan olarak yeniliklerle karşıladığım bir Eylül dönemine “merhaba” diyorum. Hayata her zaman pozitif yönünden baktığımı bilirsiniz.

İşte ben 2020’nin onca yaşattıklarına ve belki de yaşatacaklarına rağmen ona pozitif bakmayı tercih ediyorum. Mesela diyorum ki “2020 yılı bizi rutinlerimizden ayırıp yeniliklerle karşılaştırdı”. Rutinimizde yarattığımız ataleti üzerimizden atmamızı sağladı. Kendimize dışarıdan bakmamızı sağladı. Doğrularımızı sorgulattı. İş yapış şeklimizde esneklik oranımızı arttırdı. Hepimizin aslında bir olduğunu, aynı gemide olduğumuzu yüzümüze acı bir şekilde çarptı. Hepimiz hayatlarımızda ayrı ayrı sınavlar veriyorduk ama bu yılla birlikte ortak bir sınava tabi tutulduk. Enerjisini yüksek tutanın başarılı olabileceği bir sınavdı bu. Açıkçası bu sınavı vermek benim için zor olmadı. çünkü hayatta sorumlu olduğum birçok insan var. Onların hayatları için de enerjimi yüksek tutmalıydım. A planım bir yanda dururken B planını da kurgulamalıydım. O kadar çok yoğun çalışıyordum ki yapmak istediği birtakım şeyleri ertelemek zorunda kalıyordum. Mesela ben bu yıl çok şükür onlara vakit ayırdım.

 

Kriz anlarını fırsata dönüştürmeyi her zaman önemsemişimdir. Hep buradan da anlatırım. Dergimizin yükselişinde kriz anlarının etkisi çok büyük olmuştur. çünkü modumuzu düşürmeden çalıştık ve her şeyin güzel olacağına inandırdık kendimizi. Yine aynısını yaptık. Bilirsiniz ben TV kökenliyim. Dergiyi kurarken aklımda hep bu konseptin bir TV programı konseptini de yaratmak vardı. Ama yıllar içerisinde zamanı kendimize yettiremiyorduk ve TV programını sürekli erteliyorduk. 2020 yılı Tv Programı düşüncesini bana tekrardan hatırlattı. Dijitalleşen dönemle birlikte tabiki de rotayı televizyondan Youtube’a çevirdik. Ve çok şükür artık Youtube’ta bir KLASS TV var. Klass TV’yi bizim dergimizin Youtube konsepti olarak kurguladık. çok keyif alacağınız röportajlarımız var. Life style içeriklerimiz var. Ve tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Artık 1 Eylül itibariyle yayın hayatına başladık. Zaten sosyal medya hesaplarımızdan da sıkça hatırlatmalarımızı yapıyoruz. Biz çok emek vererek, çok inanarak ve özenerek bir iş ortaya çıkardık. Umarım sizler de seversiniz. Keyifle takip edersiniz. Bu arada abone olmayı da unutmayın lütfen…
 

İlk göz ağrım Klass’ın artık bir kardeşi olduğu için inanın çok mutluyum. Ekibimle birlikte onu keyifle büyüteceğiz. Sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz. Sosyal medya üzerinden yayın yapmak çok daha farklı. Dönüşü anında alıyor ve etkileşim denen şey çok hızlı oluyor. İşte biz de bu keyifli sürecin artık ucundan tuttuk ve Klass TV ile Youtube yayıncılığına Eylül ayı itibariyle merhaba dedik. Artık hem keyifle okumanız hem de keyifle izlemeniz dileklerimle.

Gelelim Eylül sayımıza… Eylül sayımız her zaman olduğu gibi yazın uzantısı bir sayı oldu. Yazın sıcacık etkilerini derinden hissedeceğiniz bir sayı oldu. Yine çok değerli iş insanlarıyla röportajlarımız oldu. Davetleri ve özel etkinlikleri yine Klass’a özel bir sunumla sizlerle buluşturduk. Biz her zamanki gibi keyifli bir şekilde yine dergimizi hazırladık. Dergimizi hazırlarken bir yandan da Klass TV için çok keyifli içerikler hazırladık. Kısacası bundan sonra sizlere sadece “Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun!” demeyeceğim.
“Klass Alın, Klass Okuyun, Klass İzleyin, Klass Olun!”
 

Hayat Klass ile güzel…