Balık Lezzetinin En Yeni Ve En Seçkini: Deep Fish

Balık Lezzetinin En Yeni Ve En Seçkini: Deep Fish Balık Lezzetinin En Yeni Ve En Seçkini: Deep Fish

Deep Fish restoran, geleneksel ve çağdaş balık lezzetleri, gurme menüsü ve renkli ambiyansıyla, dost sohbetlerine olduğu kadar iş yemeklerine de ev sahipliği yapıyor.

İstanbul’un hem içinde hem de dışında olmak isteyenler için İstanbul büyüsünü yaşatan İstWest’te 2013 senesinde şık ve temiz bir mekanda başlayan öykümüz, kısa sürede dilden dile yayılarak binlerce kişiye ulaştı.

 

Değerli olan her şeye ulaşmanın zorluğunu bildiğimiz ve misafirlerimize en iyi balık deneyimini sunmayı isteğimiz için adımıza Deep Fish dedik. İşte bu felsefeyle her gün yüzlerce kişiye, balığın en özel lezzetlerini sunabilmenin, en güzel servisi yapabilmenin huzurunu ve keyfini yaşıyoruz.

 

Balığın en seçkin tatlarını bulabileceğiniz Deep Fish, mutfağı kadar dekoruyla da İstanbul balık restoranları arasında dikkat çekiyor. Deep Fish, yaz aylarında üstü açılabilen100 kişilik açık alanında tavernaları andıran salaş konseptiyle misafirlerini sanki balıkçı kasabasındaymış gibi hissettirirken, 300 kişilik şık kapalı salonuyla günün stresinden uzak bir ortam sunuyor.

Usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlar günün her saatinde en taze malzemelerle özenle hazırlanmaktadır.

 

Hijyen konusunda da gerekli her türlü hassasiyet ve önemi gösteren müessesemiz, gıda teknikerleri tarafından denetlenen mutfağımız, siz değerli misafirlerimize eşsiz deniz ürünlerini tattırmak aşkla çalışmaktadırlar.

 

Deniz ürünlerinin benzersiz lezzetlerini misafirlerine sunan Deep Fish, haftanın her günü gece 01:00’a kadar hizmet veriyor. Aynı zamanda Cuma ve Cumartesi günleri 21:00-01:00 saatleri arasında canlı müzik keyfi de Deep Fish restoranda balıkseverlerle buluşuyor.