Öğle Yemeklerinizin Yeni Buluşma Noktası: "Sunset Brasserie"

Öğle Yemeklerinizin Yeni Buluşma Noktası: "Sunset Brasserie" Öğle Yemeklerinizin Yeni Buluşma Noktası: "Sunset Brasserie"

Eşsiz boğaz manzarası, seçkin sunum ve enfes lezzetleriyle 21 yıldır misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Sunset Grill&Bar, şimdi de öğle saatlerine özel olarak eklediği Brasserie konseptiyle yeme içme dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor.

İstanbul’un gözde restoranları arasında yer alan Sunset Grill&Bar, bar bölümünü şık bir dekorasyonla yenileyerek Brasserie hizmeti de vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana şehrin en seçkin restoranları arasında yer almayı başaran Sunset Grill&Bar, şimdi de misafirlerini lezzetli öğle yemekleri ile buluşturuyor. 
Başarılı şefleri tarafından, farklı tat ve sunumlarıyla, öğle yemeklerinde lezzet düşkünlerinin vazgeçemediği mekânda, Fransız şef Fabrice Canelle'in Brasserie için özel olarak hazırladığı yaz menüsünde birçok  farklı lezzetler bulunuyor. 
Şıklık ve lezzetin buluşma adresi…
Uzakdoğu mutfağından örneklerin yanı sıra şef Fabrice Canelle'in Akdeniz mutfağından esinlenerek hazırladığı farklı salata, deniz ürünleri ve et çeşitleriyle beğeni toplayan Sunset Brasserie'nin menüsünde keçi peyniri ile doldurulmuş kabak çiçeği tempura, fesleğen sosu ile tatlandırılmış enginar, avokado ve limon aromalı patates püresi ile servis edilen Somon balığı öne çıkan lezzetler arasında yer alıyor.