P.f.Chang’s ile Geleneksel Deniz Ürünleri Dünyasına Lezzetli Bir Yolculuk

P.f.Chang’s ile Geleneksel Deniz Ürünleri Dünyasına Lezzetli Bir Yolculuk P.f.Chang’s ile Geleneksel Deniz Ürünleri Dünyasına Lezzetli Bir Yolculuk

Dünya genelinde 20 ülkede, 275 restoranı bulunan P.F. Chang’s’in geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Karides Festivali” 16 Kasım’dan itibaren bu yıl ikinci kez ülkemize taşınıyor. Festival boyunca, karides severler P.F. Chang’s’in Etiler ve Ataşehir Bulvar 216 şubelerinde, birbirinden farklı lezzetleri tatma şansına sahip olacaklar.

Asya mutfağının özel lezzetlerini, paylaşım kültürü ve iyi servis anlayışıyla sunan P.F Chang’s, dünyanın farklı yerlerinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği Karides Festivali’ni Türkiye’de ikinci kez gerçekleştiriyor. Karides severler için başlangıç ve ana yemeklerden oluşan özel bir menü sunuyor. Shrimp Cakes, Seasoned Garlic Prawns ve Thai Coconut Curry Shrimp, bu özel menüdeki lezzetlerden sadece bazıları. Kasım ayının ortasında başlayacak P.F. Chang’s Karides Festivali, 16 Ocak 2016’ya kadar devam edecek.

P.F.Chang’s, ana misyon olarak benzersiz Asya mutfağı deneyimini misafirlerine yaşatmayı amaçlıyor. Bu yüzden, yemeklerin pek çoğu “wok hay” ya da “wok’un nefesini” oluşturan 600 derecelik bir alev ile ısıtılan kuzey tarzı bir çin wok’unda, en iyi Asya ürünleri ve sebzeleri günlük olarak hazırlanarak pişiriliyor.

Klasikleşen P.F. Chang’s lezzetlerini ve “Karides Festival”inde yer alan özel lezzetleri denemek isteyenler için ise rezervasyon bilgileri aşağıdaki gibidir.

 

P.F. Chang’s Etiler: (212) 358 60 60

P.F. Chang’s Ataşehir: (216) 688 25 25